.png)
Tükendi
Gelince Haber VerJüpiter LS493 S Alüminyum 5W 3000K 390 Lümen Beyaz-Siyah Krom 1’li LED Spot IP20, ürün grubuna uygun kullanım senaryolarında güvenli kullanım, düzenli montaj ve proje uyumluluğu sağlamak üzere tercih edilen bir çözümdür.
| Montaj Tipi (arm.) | Tavan |
|---|---|
| Koruma Tipi | IP20 |
| Kapasite | 1'li |
| Renk | Beyaz |
| İşık Kaynağı | LED |
| Güç | 5 W |
| Ürün Adı | LS493 S LED Spot (3000K) |
|---|---|
| Kasa Rengi (arm.) | BEYAZ & GUN METAL |
| Delik Çapı (mm) (arm.) | Ø 50x50 |
| İşık Sıcaklığı (arm.) | 3000 K |
| Watt (arm.) | 5W |
| Lümen (lm) (arm.) | 390 LM |
| Koli İçi Adet | 60 |
| Ürün Kodu | LS493 S |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..