.png)
Tükendi
Gelince Haber VerNade 01000 KROM 12W Pır Sensörlü 360° Hareket Sensörlü LED’li Tavan Armatürü IP44, hareket veya varlık algılamaya ihtiyaç duyulan projelerde güvenilir çalışma ve kontrollü kullanım sunmak için tercih edilen bir sensör çözümüdür. Uygun montaj yapısı ve algılama özellikleriyle aydınlatma otomasyonu, enerji yönetimi ve konfor odaklı uygulamalarda verimli kullanım sağlar.
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 300 x a: 110 (mm) |
| Gövde | ----- |
| İ̇̇̇p Sınıfı | ----- |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | ----- |
| Sensör | PIR |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 9m |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
| Kod | Işık Rengi Sensör Tipi Opsiyon |
| 01000.03 Krom | 3000K PIR |
| 01000.04 Krom | 4000K PIR |
| 01000 Krom | 6500K PIR |
| 01051.03 Krom | 3000K PIR Acil Kit |
| 01051.04 Krom | 4000K PIR Acil Kit |
| 0105 Krom | 6500K PIR Acil Kit |
| Ürün tipi | Sensör |
| İ̇̇şık Kaynağı | LED |
| Güç | 12 W |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Algılama Açısı | 360° |
| Renk | Krom |
| Ürün Kodu | 01000 KROM |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..