.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver10211 Sensörlü Armatür
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | a: 179 x b: 290 x c: 100 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| IP Sınıfı | IP65 |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 12 W |
| Sensör | PIR |
| Algılama Etki Alanı | 12m @ 110 |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,2m |
| KOD | Işık Rengi | Sensör Tipi | Opsiyon |
|---|---|---|---|
| 10211.03 | 3000K | PIR | |
| 10211.04 | 4000K | PIR | |
| 10211 | 6500K | PIR | |
| 10211.03-3H | 3000K | PIR | Acil Kit |
| 10211.04-3H | 4000K | PIR | Acil Kit |
| 10211-3H | 6500K | PIR | Acil Kit |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..