.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver10663 Hareket Sensörü
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 105 x a: 52 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| IP Sınıfı | IP 40 |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 6 x 80W LED Yükü |
| Sensör | PIR |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 20m |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..