.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÜrün Özeti Inductive proximity sensors XS, Rotation monitoring, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 12...48 VDC, 2 m kablolu Teknik Özellikler
Inductive proximity sensors XS, Rotation monitoring, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 12...48 VDC, 2 m kablolu
| Ürün Serisi | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Seri Adı | Application |
| Ürün Veya Bileşen Tipi | Sensor |
| Sensor Type | Inductive proximity sensor |
| Sensör Adı | XSA |
| Device Application | Rotation monitoring |
| Size | 81 mm |
| Body Type | Fixed |
| Çıkış Sinyali Tipi | Discrete |
| Bağlantı Tekniği | 3-wire |
| Dijital Çıkış Fonksiyonu | 1 NC |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Flush mountable |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP |
| Malzeme | Metal |
| Elektriksel Bağlantı | Cable |
| Nominal Besleme Gerilimi | 12...48 V DC Var reverse polarity protection |
| Output Circuit Type | DC |
| Anahtarlama Akımı | <= 200 mA Var overload and short-circuit protection |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 conforming to IEC 60529 |
| Gövde Malzemesi | Nickel plated brass |
|---|---|
| Detection Face | Frontal |
| Thread Type | M30 x 1.5 |
| Front Material | PPS |
| Sensing Range | 8...15 mm |
| Differential Travel | 3...15% of Fr |
| Repeat Accuracy | <= 3% of Sr |
| Cable Composition | 3 x 0.34 mm² |
| Durum Led'i | Output state: 1 LED (red) |
| Wire Insulation Material | PVC |
| Anahtarlama Frekansı | <= 800 Hz |
| Voltage Drop | <1.8 V (closed) |
| Akım Tüketimi | 0...15 mA no-load |
| İşaretleme | CE |
| Ürün Sertifikaları | CCC CSA UL |
|---|
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 4.1 cm |
| Paket 1 Genişlik | 9.5 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 13.2 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.232 kg |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 22 |
| Paket 2 Yükseklik | 15 cm |
| Paket 2 Genişlik | 30 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 5.387 kg |
| Paket 3 Tipi | CAR |
| Paket 3 Adet | 1 |
| Paket 3 Yükseklik | 13.2 cm |
| Paket 3 Genişlik | 4.1 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 9.5 cm |
| Paket 3 Ağırlık | 0.23 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..