.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver10970 Sensörlü Armatür
Na·De 10970 LED`li sensörlü tavan lambası, iç mekânlarda homojen ve enerji tasarruflu aydınlatma sağlayan modern bir çözümdür. Uzun ömürlü LED teknolojisi, düşük enerji tüketimi ve çevre dostu yapısıyla hem evlerde hem ticari alanlarda tercih edilir. Farklı ışık sıcaklıkları ve özel renk uygulama seçenekleri ile her dekorasyona uyum sağlayan bu ürünler özellikle balkon, merdiven başları, bodrumlar, depo gibi hem göze hitap eden hem de uzun ömürlü olması sebebiyle ürün değişime ihtiyaç duyulmaması istenen yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. 10971 kodlu Acil kitli ürünler elektrik kesintilerinde görevini yerine getirmeye devam eder.
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 353 x a: 65 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| IP Sınıfı | IP44(Montajlı / Assembled) |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 15 W |
| Sensör | RADAR (HF) |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 9m |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
| KOD | Işık Renk | Sensör Tip | Opsiyon |
|---|---|---|---|
| 10970.03 | 3000K | Radar (HF) | |
| 10970.04 | 4000K | Radar (HF) | |
| 10970 | 6500K | Radar (HF) | |
| 10971.03 | 3000K | Radar (HF) | Acil Kit |
| 10971.04 | 4000K | Radar (HF) | Acil Kit |
| 10971 | 6500K | Radar (HF) | Acil Kit |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..