.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTHERMOMARK CARD 2.0, en yüksek kalitede klemens, kablaj, kablo, ekipman ve fabrika markalama uygulamaları için kart formatında markalamalar basar. Kolayca yüksek kaliteli baskılı etiketler ve markalamalar oluşturabilirsiniz.
Bu ürün, markalama sistemi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Markalama sistemi.
| Ürün Tipi | Markalama sistemi |
|---|---|
| Teslimat Kapsamı | Kart malzemeleri için termal transfer yazıcısı, Avrupa/ABD güç kablosu ve USB kablosu dahildir. Almanca ve İngilizce basılı kullanım kılavuzu. UCT-TM... tabakalar için magazin ve US-... kartlar için magazinler. Bir Ad./Pkt. içeriği, UCT-TM 6, US-EMLP (85,6x54), mürekkep şeridi: 50 m |
| İşaretleme | |
| Tanımlama Teknolojisi | Thermotransfer |
| Cihaz Özellikleri | |
| Baskı Genişliği | 104 mm |
| Baskı Çözünürlüğü | 300 dpi |
| İşletim Sistemi | MS Windows Vista, MS Windows 7 (32/64-bit), MS Windows 8 (32/64-bit), MS Windows 8.1 (32/64-bit), MS Windows 10 (32/64-bit), Server 2008, Server 2008 R2, Server 2012, Server 2012 R2 |
| Besleme | |
| Besleme Gerilim Aralığı | 100 V AC ... 240 V AC (50 Hz ... 60 Hz) |
|---|---|
| Genişlik | 254 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 194 mm |
| Uzunluk | 325 mm |
| Malzeme Plastik İşaret Levhaları | UCT | US | UM |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | 5 °C ... 35 °C |
|---|---|
| Ürün Numarası | 1085267 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BG1 |
| Ürün Kodu | BG1221 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626834931 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 9.940 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 9.908 g |
| Gümrük Tarife No | 84433210 |
| Menşe Ülke | Menşe ülke bilgisi teslimatla birlikte verilir. |
| Eclass-13.0 | 19140104 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 19140104 |
| ETIM 10.0 | EC001684 |
| UNSPSC 21.0 | 43212100 |
IECEE CB Scheme Onay kimliği: DK-172084-UL EAC Onay kimliği: KZ 27978 IECEE CB Scheme Onay kimliği: DK-81169-M1-UL UL onaylı Onay kimliği: E140143 CCC Onay kimliği: 2019010904255703 cUL Listed Onay kimliği: E140403 KC Onay kimliği: R-R-YG3-TC2_0 EAC-RoHS Onay kimliği: RU D-DE.HB49.B.00023 UAE-RoHS Onay kimliği: 182175_E26-02-190200 ECAS Onay kimliği: E25-07-163913
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-10 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | b86b10c5-dcf8-45e8-8be8-2bc4cdefc9e4 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..