.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tek röle yapısında olup ESSENTIAL edition ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tek röle; Ürün Gamı: ESSENTIAL edition; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V AC; Bağlantı Yöntemi: Geçmeli bağlantı; Kontak Tipi: 4 enversör kontak Ek bilgi: Çalışma Durumu: SELV/ PELV'e ve temas edilmesi tehlikeli gerilimlere birbirine komşu kanallar bağlamayın. | Çıkışlar, farklı çıkış iletkenlerinin anahtarlanması için uygun değildir. | Diğer devrelere ait ayrı SELV / PELV devreler kullanmayın; bu durumda güvenli izolasyon garanti edilmez.
| Çalışma Durumu | SELV/ PELV'e ve temas edilmesi tehlikeli gerilimlere birbirine komşu kanallar bağlamayın. | Çıkışlar, farklı çıkış iletkenlerinin anahtarlanması için uygun değildir. | Diğer devrelere ait ayrı SELV / PELV devreler kullanmayın; bu durumda güvenli izolasyon garanti edilmez. |
|---|
| Ürün Tipi | Tek röle |
|---|---|
| Ürün Gamı | ESSENTIAL edition |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | 2x 10 7 çevrim |
| İzolasyon Karakteristikleri: Bobin Ve Kontak Tarafı Arasındaki Hava Clearance Ve Creepage Mesafeleri | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 05.09.2025 |
| Elektriksel Çalışma Ömrü | Diyagrama bkz |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1 W |
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 2,5 kV rms (50 Hz, 1 dak., bobin/kontak) |
| Test Gerilimi (Enversör Kontak/Enversör Kontak) | 2 kV rms (50 Hz, 1 dk., enversör kontak/enversör kontak) |
| Bobin Ve Kontak Tarafı Arasındaki Hava Clearance Ve Creepage Mesafeleri | |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V AC |
| Nominal Darbe Gerilimi | 5 kV |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V AC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 19,2 V AC ... 39,6 V AC (20 °C) |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarizasyonsuz |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 45 mA (50 Hz) |
| Tipik Tepki Süresi | 5 ms ... 15 ms |
| Tipik Bırakma Süre Aralığı | 5 ms ... 20 ms |
| Bobin Gerilimi | 24 V AC |
| Durum Göstergesi | LED (sari) |
| Bobin Direnci | 192 Ω ±10 % |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 4 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 12 V (10 mA) |
| Sürekli Sınır Akımı | 6 A |
| Maksimum Kalkış Akımı | 12 A (20 ms, N/O kontaklar) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 10 mA (12 V) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 144 W (24 V DC) | 130 W (48 V DC) | 90 W (60 V DC) | 66 W (110 V DC) | 88 W (220 V DC) | 1500 VA (250 V AC) |
| Anahtarlama Kapasitesi Min. | 120 mW |
| Bağlantı Yöntemi | Geçmeli bağlantı |
|---|
| Genişlik | 22,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 28 mm |
| Derinlik | 35,5 mm |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | RT II |
|---|---|
| Koruma Sınıfı (Kurulum Yeri) | ≥ IP54 (Kurulum yeri) |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 70 °C |
| Rakım | ≤ 2000 m |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Bobin Ve Kontak Tarafı Arasındaki Hava Clearance Ve Creepage Mesafeleri | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61810-1 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 1109563 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | DKF |
| Ürün Kodu | DKF947 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4063151021085 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 32,068 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 32 g |
| Gümrük Tarife No | 85364900 |
| Menşe Ülke | AT |
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 9.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 228652 VDE çizim onayı Onay kimliği: 40058034
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,229 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..