| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 VAC |
|---|---|
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 7 mA |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgNi 90/10 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 8 A |
| Maks. Akım Yap (dirençli) | (AC) 15 A / 4 s |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 2000 VA; DC (yük limit eğrisine bakın) |
| Anahtarlama Kapasitesi | AC-15: 3 A / 250 VAC; DC-13: 2 A / 24 VDC |
| Önerilen Minimum Yük | 12 V / 10 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 8 ms |
| Bırakma Süresi | 6 ms |
| Sıçrama Süresi (tip.) | 10 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 10 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 30 x 10⁶ switching operations |
| Maks. Yükün Yüklü/yüksüz Olarak Değiştirilmesi | 6 min -1 / 1200 min -1 |
Kontrol Devresi
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 VAC |
|---|---|
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 7 mA |
Yük Devresi
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgNi 90/10 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 8 A |
| Maks. Akım Yap (dirençli) | (AC) 15 A / 4 s |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 2000 VA; DC (yük limit eğrisine bakın) |
| Anahtarlama Kapasitesi | AC-15: 3 A / 250 VAC; DC-13: 2 A / 24 VDC |
| Önerilen Minimum Yük | 12 V / 10 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 8 ms |
| Bırakma Süresi | 6 ms |
| Sıçrama Süresi (tip.) | 10 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 10 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 30 x 10⁶ switching operations |
| Maks. Yükün Yüklü/yüksüz Olarak Değiştirilmesi | 6 min -1 / 1200 min -1 |


.png)