| Nominal Giriş Gerilimi U N | 230 VAC |
|---|---|
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 9 mA |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 4 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgSnO 2 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 5 A |
| Maks. Akım Yap (dirençli) | (AC) 15 A / 4 s |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 1250 VA; DC (yük limit eğrisine bakın) |
| Önerilen Minimum Yük | 12 V / 100 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 25 ms |
| Bırakma Süresi | 25 ms |
| Sıçrama Süresi (tip.) | 4 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 100 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 20 x 10⁶ switching operations |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED Mekanik |
|---|
Kontrol Devresi
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 230 VAC |
|---|---|
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 9 mA |
Yük Devresi
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 4 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgSnO 2 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 5 A |
| Maks. Akım Yap (dirençli) | (AC) 15 A / 4 s |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 1250 VA; DC (yük limit eğrisine bakın) |
| Önerilen Minimum Yük | 12 V / 100 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 25 ms |
| Bırakma Süresi | 25 ms |
| Sıçrama Süresi (tip.) | 4 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 100 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 20 x 10⁶ switching operations |
Sinyalizasyon
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED Mekanik |
|---|


.png)