.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tornavida aletleri yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tornavida aletleri Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Tornavida aletleri |
|---|---|
| Tasarım | Phillips |
| Ürün Özelliği | Kraftform sap | İki bileşenli sap | Altıgen kaymaz sap | PT, QTC ve ST klemensleri için aktivasyon aleti |
| Çıkış | Oluklu |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 26 mm |
|---|---|
| Bıçak Genişliği | 2,5 mm |
| Bıçak Yüksekliği | 75 mm |
| Uzunluk | 156 mm |
| Anahtar Ebadı | 0 mm |
| Montaj İçin Anahtar Ölçüsü | 0 mm |
| Bıçak Kalınlığı | 0,4 mm |
| Malzeme | alaşımlı takım çeliği |
|---|
| Testler | DIN/ISO 2380-1 |
|---|
| Ürün Numarası | 1204504 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3141 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918018931 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 30,15 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 28 g |
| Gümrük Tarife No | 82054000 |
| Menşe Ülke | CZ |
| Eclass-13.0 | 21040407 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21040407 |
| ETIM 10.0 | EC000158 |
| UNSPSC 21.0 | 27111700 |
EAC Onay kimliği: RU x-DE.xx08.B.02974
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,4 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..