.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, kesme aletleri yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Kesme aletleri; Uygulama: Alüminyum | Bakır Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kesme aletleri |
|---|---|
| Uygulama | Alüminyum | Bakır |
| Ürün Özelliği | Ön kesim bölgeli dişli kesme yüzeyi | Optimize edilmiş kaldıraç | Ezmeden kesme | Ergonomik iki bileşenli sap | Ayarlanabilir vidalı ek yeri | VDE testli |
| Uzunluk | 210 mm |
|---|---|
| Çap | 25 mm |
| Dış Boyutlar | |
| Dış Çap | ≤ 25 mm |
| Renk | çok renkli (RAL -) |
|---|
| Dış Kablo Çapı | ≤ 25,00 mm |
|---|
| Testler | DIN EN 60900 (VDE 0682 KISIM 201) | DIN ISO 5746 |
|---|
| Ürün Numarası | 1212127 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3113 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356454261 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 322 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 319,2 g |
| Gümrük Tarife No | 82032000 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 21044701 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21044701 |
| ETIM 10.0 | EC000142 |
| UNSPSC 21.0 | 27111500 |
EAC Onay kimliği: RU x-DE.xx08.B.02974 VDE çizim onayı Onay kimliği: 40052526
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 4,885 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..