.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçmeli köprü yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçmeli köprü; Kutup Sayısı: 10; Pin Aralığı: 5,2 mm.
| Ürün Tipi | Geçmeli köprü |
|---|---|
| Kutup Sayısı | 10 |
| Pin Aralığı | 5,2 mm |
| Maksimum Yük Akımı | 24 A (Farklı modüler klemenslerde kullanıldığında, köprülerin akım değerleri değişik olabilir. Tam değerler ilgili klemenslerin aksesuarlar verilerinde bulunabilir.) |
|---|
| Maksimum Yük Akımı | 24 A (Farklı modüler klemenslerde kullanıldığında, köprülerin akım değerleri değişik olabilir. Tam değerler ilgili klemenslerin aksesuarlar verilerinde bulunabilir.) |
|---|
| Pin Aralığı | 5,2 mm |
|---|
| Renk | mavi (RAL 5015) |
|---|---|
| Malzeme | Bakır |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C ... 110 °C (Kendinden ısınma dahil çalışma sıcaklığı aralığı; maks. kısa süreli çalışma sıcaklığı, bkz. RTI Elec.) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
|---|
| Ürün Numarası | 3036916 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2Z2X |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918839185 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 8,75 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 8,65 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27250303 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250303 |
| ETIM 10.0 | EC000489 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..