.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tornavida aletleri yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tornavida aletleri Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Tornavida aletleri |
|---|---|
| Tasarım | Phillips |
| Çıkış | Phillips/Pozidriv |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 37 mm |
|---|---|
| Bıçak Genişliği | 6 mm |
| Bıçak Yüksekliği | 100 mm |
| Uzunluk | 205 mm |
| Anahtar Ebadı | 0 mm |
| Montaj İçin Anahtar Ölçüsü | 0 mm |
| Malzeme | alaşımlı takım çeliği |
|---|
| Ürün Numarası | 1212696 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3146 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356716598 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 90,59 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 90,59 g |
| Gümrük Tarife No | 82054000 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 21040406 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21040406 |
| ETIM 10.0 | EC000144 |
| UNSPSC 21.0 | 27111700 |
EAC Onay kimliği: RU C-DE.AI30.B.01750 VDE Zeichengenehmigung Onay kimliği: 40032921 EAC Onay kimliği: 7500525.13.12.00701
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 1,211 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..