.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, din rayı yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: DIN rayı.
| Ürün Tipi | DIN rayı |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 15 mm |
|---|---|
| Derinlik | 5 mm |
| Uzunluk | 2000 mm |
| Renk | gümüşi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Kaplama | galvanizli, kalın bir katman ile pasifleştirilmiş |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC / EN |
|---|---|
| Testler | EN 60715'e göre |
| Kısa Süreli Dayanım Akımı | |
| Eşdeğer E-Cu Kesiti | 10 mm² |
|---|---|
| Kısa Süreli Akım Dayanımı 1s | 1,2 kA |
| Ürün Numarası | 1401695 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 m |
| Minimum Sipariş Miktarı | 20 m |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7214 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918020507 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 348 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 348 g |
| Gümrük Tarife No | 72166190 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27400602 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27400602 |
| ETIM 10.0 | EC001285 |
| UNSPSC 21.0 | 39121700 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 1,16 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..