.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, hibrit motor yol vericiler yapısında olup CONTACTRON ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Hibrit motor yol vericiler; Ürün Gamı: CONTACTRON; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı; Kontak Tipi: 1 enversör kontak.
| Ürün Tipi | Hibrit motor yol vericiler |
|---|---|
| Ürün Gamı | CONTACTRON |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Faz Sayısı | 3 |
|---|---|
| Motor Yol Verici Tipi | Direkt yol verici |
| Anahtarlama Sıklığı | ≤ 2 Hz (Yüke bağlı) |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 13,5 W |
| Maksimum Güç Kaybı | 14,6 W |
| Minimum Güç Kaybı | 1,1 W |
| Koordinasyon Tipi | 1 |
| Besleme | |
| Kontrol Devresi Nominal Besleme Gerilimi U S | 24 V DC |
| Kontrol Besleme Gerilimi Aralığı | 19,2 V DC ... 30 V DC |
| Nominal Kontrol Besleme Akımı I S | 40 mA |
| Koruma Devresi | Aşırı gerilim koruması | Polarite koruma |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 500 V |
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV |
| Darbe Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Kontrol Girişi İle Kontrol Besleme Gerilimi Arasındaki Ve Yardımcı Devreden Ana Devreye Giden İzolasyon Karakteristikleri | Çalışma gerilimi ≤ 300 V AC (ör. 230/400 V AC, 277/480 V AC) için güvenli izolasyon (IEC 60947-1) | 300 V AC ... 500 V AC çalışma geriliminde temel izolasyon (IEC 60947-1) |
| Kontrol Girişi İle Yardımcı Devreye Giden Kontrol Besleme Gerilimi Arasındaki İzolasyon Karakteristikleri | Yardımcı devrede güvenli izolasyon (IEC 60947-1) ≤ 300 V AC |
| Acil Açma | |
| Çalışma Eşiği | > 45 A |
| Yanıt Süresi | < 2 s |
| Kontrol | |
| Giriş İsmi | Kontrol girişi |
|---|---|
| Nominal Aktivasyon Gerilimi U C | 24 V DC |
| Tetikleme Gerilimi Aralığı | 19,2 V DC ... 30 V DC |
| Nominal Aktivasyon Akımı I C | 5 mA (Giriş tipi 1) |
| Anahtarlama Eşiği | 9,6 V (“0” sinyali) | 19,2 V (“1” sinyali) |
| Tipik Kapama Süresi | < 30 ms |
| Koruma Devresi | Polarite koruma |
| AC Çıkışı | |
| Anam Çalışma Gerilimi V E | 500 V AC |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi Aralığı | 42 V AC ... 550 V AC |
| Nominal Çalışma Gerilimi I E | 9 A (AC-51) | 6,5 A (AC-53a) |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Yük Akımı Aralığı | 1,5 A ... 9 A (çalışma eğrisine bakın) |
| Açma Karakteristiği IEC 60947-4-2 İle Uyumlu | Sınıf 10A |
| Soğuma Süresi | 20 dk (otomatik reset için) |
| Kaçak Akımı | 0 mA |
| Koruma Devresi | Aşırı gerilim koruması |
| Geri Besleme Çıkışı | |
| Not | Onay: kayar değiştirme kontağı, sinyal kontağı |
| Kontak Tipi | 1 enversör kontak |
| Anahtarlama Kapasitesi IEC 60947-5-1'E Göre | 3 A (230 V, AC15) | 2 A (24 V (DC13)) |
| Kontrol Devreleri | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm | 5 lb f -in. ... 7 lb -in. |
| Durum Göstergesi | LED (sari) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Yeşil LED |
| Hata Gösterimi | Kırmızı LED |
| Genişlik | 22,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 107 mm |
| Derinlik | 114 mm |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V0 (Muhafaza) |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 70 °C (Zayıflamayı dikkate alın) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 80 °C |
| Rakım | ≤ 2000 m |
| UKCA | |
| Sertifika | UKCA-uyumlu |
|---|---|
| UL Onayı | |
| Sertifika | NLDX.E228652 |
| UL Verileri | |
| SCCR | 100 kA (500 V AC (sigorta: 30 A sınıf CC/30 A sınıf J (yüksek arıza))) | 5 kA (500 V AC (sigorta: 20 A RK5 (standart arıza))) |
| FLA | 6,5 A (500 V AC) |
| Group İnstallation | 20 A (class RK5, SCCR 5kA, #24 - 14 AWG max. solid and stranded) | 30 A (class CC or J, SCCR 100kA, #24 - 14 AWG max, solid and stranded) |
| Category Code | NLDX / NRNT |
| Standartlar / Yönetmelikler | |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60947-1 | IEC 60947-4-2 |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | yan yana dizilebilir, aralıklandırma için bkz. azalma |
| Montaj Konumu | dikey (yatay DIN rayı, motor çıkışı aşağıda) |
| Ürün Numarası | 2900545 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | DK7 |
| Ürün Kodu | DK7423 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356527705 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 243,7 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 205,06 g |
| Gümrük Tarife No | 85371098 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27370905 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27370905 |
| ETIM 10.0 | EC001037 |
| UNSPSC 21.0 | 25173900 |
IECEE CB Scheme Onay kimliği: DE1-55728 EAC Onay kimliği: RU*C-DE.*08.B.00520* UL onaylı Onay kimliği: FILE E 323771 CCC Onay kimliği: 2016010304871315 cUL Listed Onay kimliği: FILE E 323771 cUL Listed Onay kimliği: E228652 UL onaylı Onay kimliği: E228652 CCC Onay kimliği: 2024010304672817
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | 1-Methyl-2-pyrrolidone (NMP) (CAS: 872-50-4) | Lead (CAS: 7439-92-1) | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS: 79-94-7) |
| SCIP | 185f2d54-5434-495c-807e-14d4a24e61d2 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..