.png)
Tükendi
Gelince Haber VerYapılandırılabilir, geçme bağlantı teknolojili, 3 yollu izoleli sıcaklık transdüseri. Cihaz; 2, 3 ve 4 iletken bağlantı teknolojisi ile dirençli termemotre ve uzak dirençli tip sensör bağlantısına uygundur. Ölçülen değerler bir lineer ve isteğe göre ayarlanabilir akım veya gerilim sinyaline dönüştürülür. Cihazı ücretsiz yazılım çözümlerinden biri ile yapılandırabilirsiniz. Varsayılan ayarlar DIP şalterleri kullanılarak cihaza direkt uygulanabilir (bkz. yapılandırma tablosu) Ölçüm transdüseri arıza denetleme özelliğini ve NFC iletişimini destekler.
Bu ürün, temperature transmitter yapısında olup MINI Analog Pro ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Temperature transmitter; Ürün Gamı: MINI Analog Pro; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı Ek bilgi: EMC Açıklaması: EMU: sınıf A ürünü, yükleme alanındaki üretici beyanına bakın.
| Kullanım Kısıtlaması | |
| EMC Açıklaması | EMU: sınıf A ürünü, yükleme alanındaki üretici beyanına bakın |
|---|---|
| Ürün Tipi | Temperature transmitter |
|---|---|
| Ürün Gamı | MINI Analog Pro |
| Konfigürasyon | DIP anahtarları | Yazılım | Uygulama |
| İşlevsellik | |
| Konfigürasyon | DIP anahtarları | Yazılım | Uygulama |
|---|---|
| Elektriksel İzolasyon | 3-yollu izolasyon |
|---|---|
| Giriş Ve Çıkış Arasında Elektriksel İzolasyon | evet |
| Koruma Devresi | Transient koruma |
| Kademe Tepkisi (0–%99) | 200 ms (2 telli) | 500 ms (3-telli) | 500 ms (4 telli) |
| Maksimum Sıcaklık Katsayısı | 0,01 %/K |
| İletim Hatası Direnç Tipi Sensör | 2 Ω |
| İletim Hatası Dirençli Termometre | %0,1 * 350 K / belirlenen ölçüm aralığı; %0,1 > 350 K (Pt/Ni) | %0,3 * 200 K / belirlenen ölçüm aralığı; %0,3 > 200 K (Cu) |
| Elektriksel İzolasyon | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Elektriksel İzolasyon Giriş/Çıkış/Besleme IEC/EN 61010-1 | |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC/EN 61010-1 |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 300 V rms |
| Test Gerilimi | 3 kV AC (50 Hz, 60 s) |
| İzolasyon | Güçlendirilmiş izolasyon |
| Besleme | |
| Besleme Gerilim Aralığı | 9,6 V DC ... 30 V DC (Besleme gerilimini köprülemek için, DIN rayı bus konnektörü (ME 6,2 TBUS-2 1,5/5-ST-3,81 GN, sipariş No:2869728) kullanılabilir. EN 60715'e uygun bir 35 mm DIN rayına takılabilir)) |
| Tipik Akım Tüketimi | 32 mA (24 V DC) | 63 mA (12 V DC) |
| Güç Tüketimi | ≤ 850 mW (I OUT = 20 mA'de, 9.6 V DC, 600 Ω yük) |
| Sinyal | |
| Giriş Sayısı | 1 |
|---|---|
| Ölçüm | |
| Konfigüre Edilebilir/Programlanabilir | Evet |
| Kullanılabilen Sensör Tipleri (RTD) | Pt, Ni, Cu sensörleri |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -200 °C ... 850 °C (Ayar aralığı sensör tipine bağlıdır; yazılım üzerinden, veya -150°C arasında 850°C kademeli olarak DIP şalterleri üzerinden ayarlanabilir) | ≥ 20 K |
| Sensör Giriş Akımı | yaklaşık 200 µA |
| Maks. İletken Direnci | ≤ 25 Ω (Kablo başına, 3- veya 4-telli RTD) | ≤ 50 Ω (Kablo başına, 2-telli RTD) |
| Lineer Direnç Ölçüm Aralığı | 0 Ω ... 4000 Ω (Minimum ölçüm aralığı: seçili ölçüm aralığının %10'u) |
| Bağlantı Sistemi | 2, 3, 4 telli |
| Sinyal: Gerilim/Akım | |
| Çıkış Sayısı | 1 |
|---|---|
| Konfigüre Edilebilir/Programlanabilir | Evet |
| Gerilim Çıkış Sinyali | 0 V ... 5 V (DIP siviç ile) | 1 V ... 5 V (DIP siviç ile) | 0 V ... 10 V (DIP siviç ile) | 10 V ... 0 V (DIP siviç ile) | 0 V ... 10,5 V (yazılım üzerinden ayarlanabilir) |
| Maks. Sinyal Çıkış Gerilimi | yaklaşık 12,3 V |
| Yüksüz Gerilim | < 17,5 V |
| Akım Çıkış Sinyali | 0 mA ... 20 mA (DIP siviç ile) | 4 mA ... 20 mA (DIP siviç ile) | 20 mA ... 0 mA (DIP siviç ile) | 20 mA ... 4 mA (DIP siviç ile) | 0 mA ... 21 mA (yazılım üzerinden ayarlanabilir) |
| Maks. Sinyal Çıkış Akımı | 24,6 mA |
| Kısa Devre Akımı | < 31,5 mA |
| Yük/Çıkış Yük Gerilim Çıkışı | ≥ 10 kΩ |
| Yük/Çıkış Yük Akımı Çıkışı | ≤ 600 Ω (20 mA'de) |
| Dalgalanma | < 10 mV rms | < 10 mV rms (600 Ω'da) |
| Çözünürlük, Çıkışlar (Gerilim) | 1 mV |
| Çözünürlük, Çıkışlar (Akım) | 2 µA |
| Sensör Hatasındaki Karakteristik | konfigüre edilebilir |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 2,5 mm² (Yüksüklü) | 0,14 mm² ... 2,5 mm² (yüksüksüz) |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 12 (çok telli) |
| Ex Montajı (EPL) | Gc | Div. 2 |
|---|
| Veri: IFS Arabirimi | |
| Bağlantı Yöntemi | Mikro USB tip B |
|---|---|
| Durum Göstergesi | Yeşil LED (besleme gerilimi) |
|---|---|
| Hata Gösterimi | Kırmızı LED |
| Genişlik | 6,2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 109,81 mm |
| Derinlik | 119,2 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | PBT |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 2 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 2 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 2 |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 (UL tarafından atanmamış) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Rakım | ≤ 2000 m |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 5 % ... 95 % (yoğunlaşma yok) |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| ATEX | |
| Tanımlama | II 3 G Ex ec IIC T4 Gc |
| Sertifika | BVS 20 ATEX E 024 X |
| Iecex | |
| Tanımlama | Ex ec IIC T4 Gc |
| Sertifika | IECEx BVS 20.0017X |
| UL, ABD / Kanada | |
| Tanımlama | UL 508 Listed | Class I, Div. 2, Groups A, B, C, D T6 | Class I, Zone 2, Group IIC T6 |
| Gemi İnşa Onayı | |
| Sertifika | DNV GL TAA00002UA |
| EAC Ex | |
| Tanımlama | 2Ex ec IIC T4 Gc |
| Sertifika | BY/112 02.01 TP012 103.01 00079 |
| Gemi Yapımı Verileri | |
| Temperature | B |
| Humidity | B |
| Titreşim | A |
| EMC | A |
| Enclosure | Required protection according to the Rules shall be provided upon installation on board |
| Elektromanyetik Uyum | EMC yönetmeliği ile uyumlu |
|---|---|
| Parazite Dayanıklılık | EN 61000-6-2 |
| Not | Girişim maruz kalınması durumunda, minimal sapmalar olabilir. |
| Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-6-4 |
| Elektrostatik Deşarj | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-2 |
| Açıklamalar | Elektrostatik deşarjı önlemek için güvenlik önlemleri alınmalıdır. |
| Elektromanyetik HF Alanı | |
| Tanım | RF elektromanyetik alanı |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-3 |
| Ölçme Aralığı Son Değerinden Tipik Deviasyon | 0,06 % |
| Hızlı Geçiciler (Patlama) | |
| Tanım | Hızlı transientler (patlama) |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-4 |
| Ölçme Aralığı Son Değerinden Tipik Deviasyon | 0,1 % |
| Darbe Akımı Yükü (Aşırı Gerilim) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-5 |
| İletilen Girişim | |
| Tanım | İletilen parazitler |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-6 |
| Ölçme Aralığı Son Değerinden Tipik Deviasyon | 0,07 % |
| Elektriksel İzolasyon | 3-yollu izolasyon |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | DIN ray konnektörü, besleme gerilimini köprülemek için kullanılabilir. EN 60715'e uygun 35 mm bir DIN rayına takılabilir. |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2902052 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | DK1 |
| Ürün Kodu | DK1125 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356652094 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 118 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 110 g |
| Gümrük Tarife No | 85437090 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27210129 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27210129 |
| ETIM 10.0 | EC002919 |
| UNSPSC 21.0 | 41112100 |
UL onaylı Onay kimliği: FILE E 238705 cUL Listed Onay kimliği: FILE E 238705 DNV Onay kimliği: TAA00002UA IECEx Onay kimliği: IECEx_BVS_20.0017X cUL Listed Onay kimliği: E196811 UL onaylı Onay kimliği: E196811 ATEX Onay kimliği: BVS 20 ATEX E 024 X EAC Ex Onay kimliği: TP012 103.01 00079
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS: 79-94-7) |
| SCIP | e5ccd670-7191-46c5-b705-6bf5b8295274 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..