.png)
Tükendi
Gelince Haber VerRIFLINE complete ürün gamındaki geçmeli elektromekanik ve katı hal röleleri ve taban, UL 508 uyarınca tanınmış ve onaylıdır. Münferit bileşenler için ilgili onaylar talep edilebilir.
Bu ürün, röle modülü yapısında olup RIFLINE complete ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Röle Modülü; Ürün Gamı: RIFLINE complete; Uygulama: Üniversal; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 230 V AC; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı.
| Ürün Tipi | Röle Modülü |
|---|---|
| Ürün Gamı | RIFLINE complete |
| Uygulama | Üniversal |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | yaklaşık 2x 10 7 çevrim |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 20.01.2026 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,5 W |
|---|---|
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 2,5 kV rms (50 Hz, 1 dak., bobin/kontak) |
| Test Gerilimi (Kontak/Kontak) | 2 kV rms (50 Hz, 1 dk., kontak/kontak) |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V AC |
| Nominal Darbe Gerilimi | 2,5 kV |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 230 V AC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 184 V AC ... 276 V AC (20 °C) |
| U N 'Ye İlişkin Giriş Gerilimi Aralığı | diyagrama bakın |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarize |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 6,5 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 5 ms ... 15 ms |
| Tipik Bırakma Süre Aralığı | 5 ms ... 20 ms |
| Bobin Gerilimi | 230 V AC |
| Koruma Devresi | Varistör |
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Sarı LED |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 4 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 5 V (24 mA'da) |
| Sürekli Sınır Akımı | 5 A (diyagrama bakın) |
| Maksimum Kalkış Akımı | 16 A (20 ms, N/O kontaklar) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 5 mA (24 V) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 120 W (24 V DC için) | 124 W (48 V DC için) | 108 W (60 V DC için) | 52 W (110 V DC için) | 48 W (220 V DC için) | 1250 VA (250 V AC için) |
| Anahtarlama Kapasitesi | 2 A (24 V'de, DC13) | 0,22 A (120 V'de, DC13) | 0,11 A (250 V'de, DC13) | 1,5 A (24 V'de, AC15) | 1,5 A (120 V'de, AC15) | 1 A (240 V, AC15'te) |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² | 0,14 mm² ... 1,5 mm² (Plastik kılıflı yüksük) | 0,14 mm² ... 1 mm² (Plastik kılıflı yüksük, çift klemens üzerinde iki iletken) |
| Kablo Kesiti AWG | 26 ... 16 (sabit) | 26 ... 16 (çok telli) |
| Ürün Boyutları | |
| Genişlik | 31 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 96 mm |
| Derinlik | 75 mm |
| Montaj Deliği | |
| Çap | 3,2 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V2 (Muhafaza) |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı (Röle Tabanı) | IP20 (Röle tabanı) |
|---|---|
| Koruma Sınıfı (Röle) | RT I (Röle) |
| Koruma Sınıfı (Kurulum Yeri) | ≥ IP54 (Kurulum yeri) |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 50 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Rakım | ≤ 2000 m |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60947-5-1 |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2903304 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK652A |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356732536 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 108,42 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 108,42 g |
| Gümrük Tarife No | 85364900 |
| Menşe Ülke | DE |
RIF-2-BPT/4X21 - Röle tabanı 2900934 REL-IR4/L-230AC/4X21 - Tek röle 2903688 RIF-V-120-230 UC - Geçmeli modül 2900948 RIF-RH-2 - Sabitleme mandalı 2900954
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
CSA Onay kimliği: 76787 EAC Onay kimliği: RU*C-DE.*08.B.00010 CCC Onay kimliği: 2024010303656841 DNV Onay kimliği: TAA000018V
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..