.png)
Tükendi
Gelince Haber VerRIFLINE complete ürün gamındaki geçmeli elektromekanik ve katı hal röleleri ve taban, UL 508 uyarınca tanınmış ve onaylıdır. Münferit bileşenler için ilgili onaylar talep edilebilir.
Bu ürün, röle modülü yapısında olup RIFLINE complete ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Röle Modülü; Ürün Gamı: RIFLINE complete; Uygulama: Üniversal; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V DC; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı Ek bilgi: Çalışma Durumu: FBS 2-6... plug-in köprü, giriş tarafı (A2) iöin ve FBS-2-8... plug-in köprü çıkış tarafı (11/21) için.
| Çalışma Durumu | FBS 2-6... plug-in köprü, giriş tarafı (A2) iöin ve FBS-2-8... plug-in köprü çıkış tarafı (11/21) için |
|---|
| Ürün Tipi | Röle Modülü |
|---|---|
| Ürün Gamı | RIFLINE complete |
| Uygulama | Üniversal |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | yaklaşık 3x 10 7 çevrim |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| İzolasyon | Giriş ve çıkış arasında güvenli izolasyon | Enversör kontaklar arasındaki temel izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 20.01.2026 |
| Elektriksel Çalışma Ömrü | Diyagrama bkz |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,43 W |
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 4 kV rms (50 Hz, 1 dak., bobin/kontak) |
| Test Gerilimi (Enversör Kontak/Enversör Kontak) | 2,5 kV rms (50 Hz, 1 dk., enversör kontak/enversör kontak) |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V AC |
| Nominal Darbe Gerilimi | 6 kV (Giriş/çıkış) | 4 kV (enversör kontaklar arasında) |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V DC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 19,2 V DC ... 33,6 V DC (20 °C) |
| U N 'Ye İlişkin Giriş Gerilimi Aralığı | diyagrama bakın |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarize |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 18 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 8 ms |
| Tipik Bırakma Zamanı | 10 ms |
| Bobin Gerilimi | 24 V DC |
| Koruma Devresi | Ters gerilim diyodu |
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Sarı LED |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 2 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 5 V (10 mA) |
| Sürekli Sınır Akımı | 8 A (diyagrama bakın) |
| Maksimum Kalkış Akımı | 25 A (20 ms, N/O kontaklar) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 10 mA (5 V) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 192 W (24 V DC için) | 96 W (48 V DC için) | 60 W (60 V DC için) | 44 W (110 V DC için) | 57 W (220 V DC için) | 2000 VA (250 V AC için) |
| Kullanım Kategorisi CB Scheme (IEC 60947-5-1) | AC15, 1,5 A/240 V (N/A kontak) | AC15, 2 A/250 V (N/C kontak) | DC13, 2 A/24 V (N/C kontak) | DC13, 0,2 A/250 V (N/A kontak) |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² | 0,14 mm² ... 1,5 mm² (Plastik kılıflı yüksük) | 0,14 mm² ... 1 mm² (Plastik kılıflı yüksük, çift klemens üzerinde iki iletken) |
| Kablo Kesiti AWG | 26 ... 16 (sabit) | 26 ... 16 (çok telli) |
| Ürün Boyutları | |
| Genişlik | 16 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 96 mm |
| Derinlik | 75 mm |
| Montaj Deliği | |
| Çap | 3,2 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V2 (Muhafaza) |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı (Röle Tabanı) | IP20 (Röle tabanı) |
|---|---|
| Koruma Sınıfı (Röle) | RT III (Röle) |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60947-5-1 |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2903334 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6529 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356732277 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 69,38 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 64 g |
| Gümrük Tarife No | 85364110 |
| Menşe Ülke | DE |
RIF-1-BPT/2X21 - Röle tabanı 2900931 REL-MR- 24DC/21-21 - Tek röle 2961192 RIF-LDP-12-24 DC - Geçmeli modül 2900939 RIF-RH-1 - Sabitleme mandalı 2900953
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
DNV Onay kimliği: TAA000018V
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 62a2af1b-ea0b-4196-8169-7a6461cb6feb |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..