.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tek röle yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tek röle; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 230 V AC; Bağlantı Yöntemi: Geçmeli bağlantı; Kontak Tipi: 4 enversör kontak.
| Ürün Tipi | Tek röle |
|---|---|
| Set İçeriği | 2903304 RIF-2-RPT-LV-230AC/4X21 |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | yaklaşık 2x 10 7 çevrim |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 11.02.2026 |
| Elektriksel Çalışma Ömrü | Diyagrama bkz |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,5 W |
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 2,5 kV rms (50 Hz, 1 dak., bobin/kontak) |
| Test Gerilimi (Enversör Kontak/Enversör Kontak) | 2 kV rms (50 Hz, 1 dk., enversör kontak/enversör kontak) |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V AC |
| Nominal Darbe Gerilimi | 2,5 kV |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 230 V AC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 179,4 V AC ... 317,4 V AC (20 °C) |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarizasyonsuz |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 6,5 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 5 ms ... 15 ms (faz ilişkisine bağlıdır) |
| Tipik Bırakma Süre Aralığı | 5 ms ... 20 ms (faz ilişkisine bağlıdır) |
| Durum Göstergesi | LED (sari) |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 4 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 5 V (24 mA'da) |
| Sürekli Sınır Akımı | 6 A |
| Maksimum Kalkış Akımı | 16 A (20 ms, N/O kontaklar) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 5 mA (24 V) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 144 W (24 V DC için) | 124 W (48 V DC için) | 108 W (60 V DC için) | 52 W (110 V DC için) | 48 W (220 V DC için) | 1500 VA (250 V AC için) |
| Anahtarlama Kapasitesi Min. | 0,12 W |
| Anahtarlama Kapasitesi | 2 A (24 V'de, DC13) | 0,22 A (120 V'de, DC13) | 0,11 A (250 V'de, DC13) | 1,5 A (24 V'de, AC15) | 1,5 A (120 V'de, AC15) | 1 A (240 V, AC15'te) |
| Bağlantı Yöntemi | Geçmeli bağlantı |
|---|
| Genişlik | 21,2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 27,5 mm |
| Derinlik | 35,6 mm |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | RT I |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60664 | IEC 61810 |
|---|
| Montaj Konumu | herhangibir |
|---|
| Ürün Numarası | 2903688 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6949 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356759014 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 33,173 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 30,9 g |
| Gümrük Tarife No | 85364900 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
CSA Onay kimliği: 256725 EAC Onay kimliği: RU*C-DE.*08.B.00010 VDE Zeichengenehmigung Onay kimliği: 40040427 cULus Onaylı Onay kimliği: E172140
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,763 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..