.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, panel montaj tabanı yan parçası yapısında olup UM72 ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Panel montaj tabanı yan parçası; Ürün Gamı: UM72.
| Ürün Tipi | Panel montaj tabanı yan parçası |
|---|---|
| Muhafaza Tipi | Press-drawn bölmeli muhafazalar |
| Muhafaza Serisi | UM |
| Ürün Gamı | UM72 |
| Havalandırma Delikleri Mevcut | hayır |
| Genişlik | 5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 89,6 mm |
| Derinlik | 22,8 mm |
| Renk (Kenar Elemanı) | yeşil (RAL 6021) |
|---|---|
| Malzeme Yanal Eleman | PA |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Yüzey Özellikleri | işlem görmemiş |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 105 °C (güç kaybına bağlıdır) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 100 °C |
| Göreceli Nem (Stok/Nakliye) | 80 % |
| PCB Taşıyıcı Sayısı | 2 |
|---|
| Montaj Tipi | Vidalı montaj |
|---|
| Ürün Numarası | 2959337 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | ACH |
| Ürün Kodu | ACHDBA |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918086114 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 5,05 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 4,75 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27190602 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27190602 |
| ETIM 10.0 | EC002779 |
| UNSPSC 21.0 | 31261500 |
UL onaylı Onay kimliği: E240868
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..