.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, röle modülü yapısında olup PLC-INTERFACE ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Röle Modülü; Ürün Gamı: PLC-INTERFACE; Uygulama: Üniversal; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 120 V AC | 110 V DC; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı Ek bilgi: Çalışma Durumu: Bitişik modüllerin aynı bağlantı noktaları arasında 250 V (L1, L2, L3) tan büyük gerilimler için PLC-ATP ayırma plakası yerleştirilmelidir. Bu durumda potansiyel köprüleme FBST 8-PLC... veya FBST 500... ile yerine getirilir.
| Çalışma Durumu | Bitişik modüllerin aynı bağlantı noktaları arasında 250 V (L1, L2, L3) tan büyük gerilimler için PLC-ATP ayırma plakası yerleştirilmelidir. Bu durumda potansiyel köprüleme FBST 8-PLC... veya FBST 500... ile yerine getirilir. |
|---|
| Ürün Tipi | Röle Modülü |
|---|---|
| Ürün Gamı | PLC-INTERFACE |
| Uygulama | Üniversal |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Mekanik Çalışma Ömrü | 2x 10 7 çevrim |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 12.01.2026 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,42 W |
|---|---|
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 4 kV AC (50 Hz, 1 dak., bobin/kontak) |
| İzolasyon Karakteristikleri: Bobin/Kontak | |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V |
| Anma Darbe Dayanım Gerilimi | 6 kV |
| Darbe Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 120 V AC | 110 V DC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 93,6 V AC ... 168 V AC (20 °C) | 85,8 V DC ... 154 V DC (20 °C) |
| Nominal Gerilim (Geçmeli Elektromekanik Röle) | 60 V DC |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarize |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 3,5 mA (U N = 120 V AC'de) | 3 mA (U N = 110 V DC'de) |
| Tipik Tepki Süresi | 6 ms |
| Tipik Bırakma Zamanı | 15 ms |
| Koruma Devresi | Köprü doğrultucu; Köprü doğrultucu |
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Sarı LED |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 1 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgSnO |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC (Bitişik modüllerin benzer terminal noktaları arasında 250 V (L1, L2, L3) tan büyük gerilimler için PLC-ATP ayırma plakası yerleştirilmelidir. Bu durumda potansiyel köprüleme FBST 8-PLC... veya FBST 500... ile yerine getirilir. ) |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 5 V (100 mA) |
| Sürekli Sınır Akımı | 6 A |
| Maksimum Kalkış Akımı | 10 A (4 s) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 10 mA (12 V) |
| Kısa Devre Akımı | 200 A (şartlı kısa devre akımı) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 140 W (24 V DC için) | 20 W (48 V DC için) | 18 W (60 V DC için) | 23 W (110 V DC için) | 40 W (220 V DC için) | 1500 VA (250 V AC için) |
| Çıkış Sigortası | 4 A gL/gG NEOZED |
| Anahtarlama Kapasitesi | 2 A (24 V'de, DC13) | 0,2 A (110 V'de, DC13) | 0,1 A (220 V'de, DC13) | 3 A (24 V'de, AC15) | 3 A (120 V'de, AC15) | 3 A (230 V'de, AC15) |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 2,5 mm² | 0,2 mm² ... 2,5 mm² (Tek yüksük) | 2x 0,5 mm² ... 1,5 mm² (TWIN yüksük) |
| Kablo Kesiti AWG | 26 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,6 Nm ... 0,8 Nm |
| Genişlik | 6,2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 80 mm |
| Derinlik | 94 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V0 (Muhafaza) |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı (Röle Tabanı) | IP20 (Röle tabanı) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| UKCA | |
| Sertifika | UKCA-uyumlu |
| Gemi İnşa Onayı | |
| Sertifika | TAE0000196 |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
| Gemi Yapımı Verileri | |
| Temperature | D |
| Humidity | A |
| Titreşim | B/C |
| EMC | B |
| Enclosure | Required protection according to the Rules shall be provided upon installation on board |
| Elektromanyetik Uyum | EMC yönetmeliği ile uyumlu |
|---|---|
| Alçak Gerilim Yönetmeliği (LVD) | Alçak Gerilim Yönetmeliğine uygun |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60947-5-1 |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2966197 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6226 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918130718 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 39,14 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 33,16 g |
| Gümrük Tarife No | 85364900 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
EAC Onay kimliği: RU*C-DE.*08.B.00010 DNV GL Onay kimliği: TAE0000196 cULus Listed Onay kimliği: E140324 cULus Listed Onay kimliği: E140324
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Hexahydromethylphthalic anhydride (CAS: Uygulanabilir Değil) | Lead (CAS: 7439-92-1) | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS: 79-94-7) |
| SCIP | 80d809fa-193f-469a-9c2d-e1d447d87ad2 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..