.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tek röle yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tek röle; Nominal Giriş Gerilimi U N: 230 V AC; Bağlantı Yöntemi: Fiş / lehim bağlantısı; Kontak Tipi: 2 enversör kontak.
| Ürün Tipi | Tek röle |
|---|---|
| Set İçeriği | 2905292 RIF-1-RPT-LV-230AC/2X21MS | 1188142 RIF-1-RPT-LRC-230AC/2X21MS |
| Mekanik Çalışma Ömrü | 5x 10 6 çevrim |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 15.01.2026 |
| Elektriksel Çalışma Ömrü | Diyagrama bkz |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,81 W |
| Test Gerilimi (Bobin/Kontak) | 5 kV AC (50 Hz, 1 dk) |
| Test Gerilimi (Kontak/Kontak) | 2,5 kV AC (50 Hz, 1 dk) |
| Test Gerilimi (Açık Kontak) | 1 kV (50 Hz, 1 dk) |
| Bobin Tarafı | |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 230 V AC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 179,4 V AC ... 333,5 V AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Sürücü Ve Fonksiyon | tek durumlu |
| Sürücü (Polarite) | polarizasyonsuz |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 3,5 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 3 ms ... 12 ms (faz ilişkisine bağlıdır) |
| Tipik Bırakma Süre Aralığı | 2 ms ... 8 ms (faz ilişkisine bağlıdır) |
| Anahtarlama | |
| Kontak Tipi | 2 enversör kontak |
|---|---|
| Şalter Kontağı Tipi | Tek kontak |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 12 V (10 mA'de) |
| Sürekli Sınır Akımı | 8 A |
| Maksimum Kalkış Akımı | 16 A (20 ms) |
| Min. Anahtarlama Akımı | 10 mA (12 V'ta) |
| Kesme Seviyesi (Omik Yük) Maks. | 2000 VA (250 V AC için) |
| Anahtarlama Kapasitesi | 1 A (24 V'de, DC13) | 1,5 A (24 V'de, AC15) | 1,5 A (120 V'de, AC15) | 1,5 A (240 V, AC15'te) |
| UL 508 Uyarınca Motor Yükü | 1/4 HP, 120 V AC (N/O kontak) | 1/2 HP, 240 V AC (N/O kontak) | 1/4 HP, 120 V AC (N/C kontak) | 1/3 HP, 240 V AC (N/C kontak) |
| Bağlantı Yöntemi | Fiş / lehim bağlantısı |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 12,7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 29 mm |
| Derinlik | 25 mm |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 70 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61810-1 | VDE 0435-201 | EN 50178 |
|---|
| Ürün Numarası | 2987972 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6937 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356480987 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 19,19 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 17,99 g |
| Gümrük Tarife No | 85364900 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27371601 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371601 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 195083 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 195083 EAC Onay kimliği: RU*C-DE.*08.B.00010 VDE çizim onayı Onay kimliği: 40027210
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,279 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..