.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWMS... ürün gamındaki ön montajlı daralan makaronlar, basamak biçimi sayesinde iyi bir genel bakış sağlar ve hızlı kullanımı kolaylaştırır. Baskı ve uygulama işleminden sonra, markalanmış daralan makaronlara manuel olarak ısı uygulayarak daraltıp kabloya/tele sabitleme seçeneği mevcuttur.
Bu ürün, daralan makaron yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Daralan makaron Ek bilgi: Uygulamaya Yönelik Not: THERMOMARK ROLL, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, ve THERMOMARK E.300 (D)/E.600 (D) rulo yazıcılar için, bu malzeme yalnızca entegre edilmiş malzeme dağıtım paketi kullanılarak yazıcının dışında işlenebilir.
| Uygulamaya Yönelik Not | THERMOMARK ROLL, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, ve THERMOMARK E.300 (D)/E.600 (D) rulo yazıcılar için, bu malzeme yalnızca entegre edilmiş malzeme dağıtım paketi kullanılarak yazıcının dışında işlenebilir. |
|---|---|
| Malzeme Bilgileri | Daralan makaron için belirtilen minimum tel çapı, bir markalama malzemesi olarak kullanıma yöneliktir ve büzüldüğünde herhangi bir yalıtım özelliği garanti etmez. İşlenen malzeme partisinin yanı sıra depolama ve işleme koşullarına bağlı olarak, takılabilir maksimum tel çapı azaltılabilir. |
| Ürün Tipi | Daralan makaron |
|---|---|
| İşaretleme | |
| Bir Plakadaki Etiket Sayısı | 500 |
| Her Sıradaki Etiket Sayısı | 2 |
| Tanımlama Teknolojisi | Termal transfer |
| Genişlik | 30 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 8,4 mm |
| Metin Alanı | |
| Metin Alanı Genişliği | 30 mm |
| Metin Alanı Yüksekliği | 9 mm |
| Renk | beyaz (RAL 9010) |
|---|---|
| Malzeme | Polyolefin |
| Taban Eleman Malzemesi | polyolefine |
| Daralma Oranı: | 3:1 |
| Komponentler | halojen içermez |
| Daralma Sıcaklığı | > 85 °C |
| Dış Kablo Çapı | 1,6 mm ... 4,8 mm |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -55 °C ... 125 °C |
|---|---|
| Boya Veya Cila İle Kaplamayı Engelleyen Maddeler İçin Test | |
| Boya Islatma Kusuru Oluşturan Maddelerin Testi (Labs-Uygunluğu) | VDMA 24364-A1-L:2018-05 |
| Sonuç | Test geçildi |
| Boya Islatma Kusuru Oluşturan Maddelerin Testi (Labs-Uygunluğu) | VW PV 3.10.7:2005-02 |
| Çizilmeye Karşı Dayanım | |
| Spesifikasyon | EN ISO 1518-1:2023 (uyumlu) |
| Gereklilikler | ≥ 5 N |
| Tesafilm Testi | |
| Spesifikasyon | DIN EN ISO 2409:2020-12 (uyumlu) |
| UV Dayanımı | |
| Spesifikasyon | DIN EN ISO 4892-2:2021-11 (uyumlu) |
| Test Süresi | 96 h |
| Prosedür | Yapay ışın yayma. |
| Sıcaklığa Dayanıklı | |
| Spesifikasyon | ANSI/UL 969-2018:03 (uyumlu) |
| Test Süresi | 240 h |
| Rating 125 °c (150 °c) | Test geçildi |
| İnskripsiyonların Silinme Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 61010-1 (VDE 0411-01):2020-03 | DIN EN 62208 (VDE 0660-511):2012-06 (parçalar halinde) |
| İzopropanol (%99) [67-63-0] | Test geçildi |
| N -Hekzan [CAS No. 110-54-3] | Test geçildi |
| Su + Petrol Eteri [CAS No. 64742-82-1] | Test geçildi |
| Sodyum Hidroksit 0,1 Mol/L [CAS No. 1310-73-2] | Test geçildi |
| Ethanol (99 %) [CAS No. 64-17-5] | Test geçildi |
| Aseton (%99) [CAS No. 67-64-1] | Test geçildi |
| Kimyasallara, Yağa Ve Yakıta Daldırma | |
| Spesifikasyon | ISO 175:2010 (uyumlu) |
| Test Süresi | 168 h |
| Tuzlu Su (Doymuş 350 G/L) [CAS No. - ] | Test geçildi |
| Metil Etil Keton (MEK) [CAS No. 78-93-3] | Test geçildi |
| Benzin [CAS No. 64742-49-0] | Test geçildi |
| Diesel [CAS No. 68476-34-6] | Test geçildi |
| IRM 901 | Test geçildi |
| IRM 902 | Test geçildi |
| IRM 903 | Test geçildi |
| Kükürt Dioksit İçeren Ve Değişken Yoğuşmalı Hava Koşullarında Test | |
| Spesifikasyon | DIN EN ISO 22479:2022-08 |
| Prosedür | Yöntem B |
| Çevrim | 2 |
| Tuz Püskürtme Testi | |
| Spesifikasyon | DIN EN IEC 60068-2-11 (VDE 0468-2-11):2022-10 |
| Silme Direnci | DIN EN 61010-1 (VDE 0411-1) |
|---|
| Montaj Tipi | kaydırarak takma |
|---|
| Ürün Numarası | 0800375 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BG2 |
| Ürün Kodu | BG2216 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356626446 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 320,4 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 305,6 g |
| Gümrük Tarife No | 39173200 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27281102 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27281102 |
| ETIM 10.0 | EC001530 |
| UNSPSC 21.0 | 39131500 |
CSA Onay kimliği: 252259 cULus Onaylı Onay kimliği: E310982_Vol2_Sec1
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..