.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, mürekkep şeridi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Mürekkep şeridi.
| Ürün Tipi | Mürekkep şeridi |
|---|---|
| İşaretleme | |
| Tanımlama Teknolojisi | Termal transfer |
| Genişlik | 110 mm |
|---|---|
| Uzunluk | 300 m |
| Rulo Uzunluğu | 300 m |
| Renk | siyah (RAL 9005) |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Ürün Numarası | 0801371 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BG1 |
| Ürün Kodu | BG1223 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356637787 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 348,6 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 324,4 g |
| Gümrük Tarife No | 96121010 |
| Menşe Ülke | FR |
| Eclass-13.0 | 19140614 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 19140614 |
| ETIM 10.0 | EC001694 |
| UNSPSC 21.0 | 44103100 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..