| Uygun | tüm WAGO markalama aksesuarları için |
|---|---|
| İşaretleme Cihazı | Akıllı Yazıcı (termal transfer yazıcısı) |
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Uygun | tüm WAGO markalama aksesuarları için |
|---|---|
| İşaretleme Cihazı | Akıllı Yazıcı (termal transfer yazıcısı) |
| Genişlik | 57 mm |
|---|---|
| Uzunluk | 74 m |
| Renk | siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 30 g |
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | +5 … +35 °C |
|---|---|
| Bağıl Nem | %30…80 |
| Ürün Grubu | 14 (Tools) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4050821521006 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 96121010900 |
| Unspsc | 44103112 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 19-14-06-14 |
| Ecl@ss 9.0 | 19-14-06-14 |
| Etm 9.0 | EC001684 |
| Etm 10.0 | EC001684 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..