.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, soket yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Soket; Nominal Gerilim: 250 V AC (50 Hz); Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı; Nominal Akım: 16 A Ek bilgi: Çalışma Durumu: Bu soket, elektrikli araçlar için şarj cihazları ve büyük radyant ısıtıcılar gibi yüksek yüklere (HL) sahip uygulamalar için tasarlanmamıştır.
| Çalışma Durumu | Bu soket, elektrikli araçlar için şarj cihazları ve büyük radyant ısıtıcılar gibi yüksek yüklere (HL) sahip uygulamalar için tasarlanmamıştır. |
|---|
| Ürün Tipi | Soket |
|---|---|
| Ülke ID | Almanya |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,8 W |
|---|
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Vida Yivi | M3 |
| Sıkma Torku | 0,5 ... 0,6 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A3 | B3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 4 mm² |
| Kesit AWG | 24 ... 12 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Telli [AWG] | 24 ... 14 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Çok Telli Kablo Kesiti (Aynı Kesite Sahip 2 Kablo, TWIN Yüksüklü Ve Plastik Kılıflı) | 0,2 mm² ... 4 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| AWG Tek Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 24 ... 14 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| AWG Çok Telli Aynı Kesite Sahip 2 Kablo | 24 ... 14 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Nominal Akım | 16 A |
| Nominal Gerilim | 250 V AC (50 Hz) |
| Durum Göstergesi | hayır |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 45 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 75 mm |
| Derinlik | 62,1 mm |
| NS 35/7,5'Te Derinlik | 63 mm |
| NS 35/15'Te Derinlik | 70,5 mm |
| Delik Çapı | 4,4 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Kontak Malzemesi | CuZn38 |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Fiş Tipi | Pin konnektör yapısı tip CF |
|---|
| Osilasyon/Geniş Bant Gürültüsü | |
| Spesifikasyon | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2022-06 |
|---|---|
| Spektrum | Hizmet ömrü testi 2. kategori, sınıf B, boji üzerinde |
| Frekans | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 250 Hz |
| ASD Seviyesi | 6,12 (m/s²)²/Hz |
| Hızlanma | 3,12g |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Sonuç | Test geçildi |
| Şoklar | |
| Pals Şekli | Yarı sinüs eğrisi |
| Hızlanma | 30g |
| Şok Süresi | 18 ms |
| Her Yön İçin Şok Sayısı | 3 |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri (pozitif ve negatif) |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -45 °C ... 70 °C (öz ısınma dahil maks. çalışma sıcaklığı aralığı, bkz. zayıflama eğrisi) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -45 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standartlar | |
| Standartlar/Yönetmelikler | VDE 0620-1 | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Montaj Tipi | servis arabirimindeki bir DIN raya montaj veya doğrudan montaj için |
|---|
| Ürün Numarası | 0804024 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 5 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7611 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626225661 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 75,52 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 73 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27142305 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27142305 |
| ETIM 10.0 | EC001663 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| 250 V | 16 A |
|---|---|
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,483 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..