.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 2876460000 KT MINI 7 mm Kablo Kesme Aleti ürünü, Cutting tools Cutting tool içiçinde up göre 12 mm outer çapı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 9,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,374 inch |
| Yükseklik | 120 mm |
| Yükseklik (inç) | 4,724 inch |
| Genişlik | 42 mm |
| Genişlik (inç) | 1,654 inch |
| Uzunluk | 120 mm |
| Uzunluk (inç) | 4,724 inch |
| Net Ağırlık | 91 g |
| Ürün Açıklaması | Cutting tool için up göre 12 mm outer çapı |
|---|---|
| Çalışma Gerilim | 0 V |
| Versiyon | One-hand mekanik |
| Versiyon | Cutting tools |
|---|---|
| Sipariş No. | 2876460000 |
| Tip | KT MINI |
| GTIN (EAN) | 4064675664024 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Not affected |
|---|---|
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | cf06c250-ed1e-4a45-9c1b-c5c8cbf13bf0 |
| ETIM 8.0 | EC000142 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000142 |
| ETIM 10.0 | EC000142 |
| ECLASS 14.0 | 21-04-47-01 |
| ECLASS 15.0 | 21-04-47-01 |
| Bakır Kablo - Esnek, Max. | 6 mm² |
|---|---|
| Bakır Kablo - Esnek, Max. (AWG) | 6 AWG |
| Bakır Kablo - Tek, Max. | 6 mm² |
| Bakır Kablo - Tek, Max. (AWG) | 2 AWG |
| Bakır Kablo - Çok Telli, Max. | 10 mm² |
| Bakır Kablo - Çok Telli, Max. (AWG) | 4 AWG |
| Bakır Kablo, Max. Çapı | 7 mm |
| Çalışma Gerilim | 0 V |
| Single-core Aluminium Kablo, Max.(mm²) | 6 mm² |
| Çok Telli Aluminium Kablo, Maks (mm²) | 10 mm² |
| Çok Telli Aluminium Kablo, Max. (AWG) | 4 AWG |
| Çok Telli Aluminium Kablo, Max. Çapı | 7 mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..