.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 9002650000 KT 8 8mm Kablo Kesme Aleti ürünü, Cutting tools, Cutting tool içiçinde one-hand operation Cutting tool içiçinde up göre 8 mm outside çapı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,181 inch |
| Yükseklik | 65,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,579 inch |
| Genişlik | 185 mm |
| Genişlik (inç) | 7,283 inch |
| Uzunluk | 65,5 mm |
| Uzunluk (inç) | 2,579 inch |
| Net Ağırlık | 183,12 g |
| Ürün Açıklaması | Cutting tool için up göre 8 mm outside çapı |
|---|---|
| Çalışma Gerilim | 1.000 V |
| Versiyon | One-hand mekanik |
Onaylar
| Versiyon | Cutting tools, Cutting tool için one-hand operation |
|---|---|
| Sipariş No. | 9002650000 |
| Tip | KT 8 |
| GTIN (EAN) | 4008190020163 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Not affected |
|---|---|
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | cf06c250-ed1e-4a45-9c1b-c5c8cbf13bf0 |
| ETIM 8.0 | EC000142 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000142 |
| ETIM 10.0 | EC000142 |
| ECLASS 14.0 | 21-04-47-01 |
| ECLASS 15.0 | 21-04-47-01 |
| Bakır Kablo - Esnek, Max. | 25 mm² |
|---|---|
| Bakır Kablo - Esnek, Max. (AWG) | 4 AWG |
| Bakır Kablo - Tek, Max. | 50 mm² |
| Bakır Kablo - Tek, Max. (AWG) | 1 AWG |
| Bakır Kablo - Çok Telli, Max. | 35 mm² |
| Bakır Kablo - Çok Telli, Max. (AWG) | 2 AWG |
| Bakır Kablo, Max. Çapı | 8 mm |
| Veriler / Telephone / Kontrol Kablo, Max. Ø | 8 mm |
| Çalışma Gerilim | 1.000 V |
| Single-core Aluminium Kablo, Max.(mm²) | 50 mm² |
| Çok Telli Aluminium Kablo, Maks (mm²) | 35 mm² |
| Çok Telli Aluminium Kablo, Max. (AWG) | 2 AWG |
| Çok Telli Aluminium Kablo, Max. Çapı | 9 mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..