.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Darbe rölesi için uzatma |
| Ürün Grubu | iETL iTL 32 |
| Röle Uygulaması | Uzaktan kumanda |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 NA |
| [in] Nominal Akım | 32 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 415 V AC 50/60 Hz |
| Kontrol Tipi | Geçiş Uzaktan kumanda |
| Kontrol Sinyali Tipi | Darbe |
| Anahtarlama Frekansı | 5 anahtarlama işlemi/dakika |
| Darbe Süresi | 50 ms |
| Uzaktan Kumanda Tipi | Işıklı basmalı düğme 3 mA |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK/KAPALI göstergesi |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 230...240 V AC 50/60 Hz 110 V DC |
| Besleme Kalkış Gücü | 19 VA |
| Montaj Tipi | Sabit, TL'nin sağ tarafında |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 60 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 84 mm |
| Renk | Beyaz |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-21: 50000 cycles AC-22: 20000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminaller - <= 10 mm² |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 İTL |
| Ürün Uyumluluğu | ITL 32A |
| Standartlar | EN 669-1 EN 669-2-2 |
|---|---|
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60068-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,700 cm x 7,700 cm x 9,400 cm, 120,300 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 8 Adet, 8,600 cm x 9,800 cm x 26,600 cm, 1,018 kg |
| Package 3 | S03, 72 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,664 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..