.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iTL |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Darbe rölesi |
| Ürün Grubu | İTL |
| Cihaz Uygulaması | Standart |
| Poles | 1P |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 NA |
| [in] Nominal Akım | 16 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 230...240 V AC 50/60 Hz 110 V DC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 250 V AC 50/60 Hz |
| Kontrol Tipi | Uzaktan ve manuel kontrol Bobin bağlantısının kesilmesi |
| Kontrol Sinyali Tipi | Darbe |
| Anahtarlama Frekansı | 100 anahtarlama işlemi/gün 5 anahtarlama işlemi/dakika |
| Darbe Süresi | 50 ms...1 s |
| Uzaktan Kumanda Tipi | Işıklı basmalı düğme 3 mA |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK/KAPALI göstergesi |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 84 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-21: 200000 cycles AC-22: 100000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 0,5…4 mm² sert Kontrol devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 0,5…4 mm² sert ile Kontrol devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 1…4 mm² esnek Kontrol devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 1…4 mm² halkalı ve esnek Güç devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 1,5…4 mm² sert Güç devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 1,5…4 mm² sert ile Güç devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 1,5…4 mm² esnek Güç devresi: tünel tipi terminaller 1 kablo(lar) 1,5…4 mm² halkalı ve esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 11 mm |
| Sıkma Torku | 1 N.m |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 İATEt Acti9 iATL4 Acti9 iATLc Acti9 iATLc+s Acti9 iATLm Acti9 iATLs Acti9 iATLz Acti9 iETL iTL 16 Acti9 iATLc+c Acti9 iATL24 |
| Standartlar | EN 669-2-2 EN 669-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GOST |
| Kalite Etiketleri | NF VDE IMQ CEBEC KEMA |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (on opening) IP40 'e uygunIEC 60529 (panoda) |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,500 cm x 1,800 cm x 7,500 cm, 104,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 8,500 cm x 9,500 cm x 22,000 cm, 1,288 kg |
| Package 3 | S03, 144 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 16,104 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..