.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iPB |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Push-buton |
| Ürün Grubu | İPB |
| Standartlar | IEC 60669-1 IEC 60947-5-1 |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA |
|---|---|
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 20 A |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 250 V AC |
| Kontrol Tipi | 1 açma/kapama butonu gri |
| Yerel Sinyalleme | LED göstergesi yeşil, 100000 h 0,3 W) |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | AC: 12...48 V 50/60 Hz DC: 12...48 V |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Yukarı doğru: Clario Yukarı doğru: Librio Yukarı doğru: ProDis |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 82 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 71,5 mm |
| Renk | Beyaz |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-22: 30000 cycles AC 50/60 Hz |
| Bağlantılar - Terminaller | Kademeli tünel terminal1 kablo(lar) 0,5 mm² sert Kademeli tünel terminal1 kablo(lar) 0,5 mm² esnek Kademeli tünel terminal1 kablo(lar) 0,5 mm² halkalı ve esnek Kademeli tünel terminal2 kablo(lar) 2,5 mm² sert Kademeli tünel terminal2 kablo(lar) 2,5 mm² esnek Kademeli tünel terminal2 kablo(lar) 2,5 mm² halkalı ve esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 9 mm |
| Sıkma Torku | 1 N.m |
| Tropik Iklim | 2 |
|---|---|
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -35…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,900 cm x 7,200 cm x 9,000 cm, 45,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 7,800 cm x 10,000 cm x 23,200 cm, 601,000 g |
| Package 3 | S03, 108 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,918 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..