.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iID |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kaçak akım devre kesicisi (RCCB) |
| Ürün Grubu | İID |
| Kutup Tanımı | 2P |
| Nötr Konum | Sol |
| [in] Nominal Akım | 16 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Toprak Kaçağı Hassasiyeti | 10 mA |
| Toprak Kaçağı Koruması Zaman Gecikmesi | Anlık |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | AC tipi |
| Sistemde Cihazın Yeri | Çıkış |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 220...240 V AC 50/60 Hz |
| Rezidüel Akım Açma Teknolojisi | Gerilim bağımsız |
| Hominal Kesme Ve Kapama Kapasitesi | Idm 1500 A Im 1500 A |
| Nominal Koşullu Kısa Devre Akımı | 10 kA |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Kesinti Akımı | 250 A |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 4 |
| Yükseklik | 91 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 73,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,21 kg |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-1: 15000 cycles |
| Kilitleme Seçenekleri Tanımı | Kilitleme cihazı |
| Bağlantılar - Terminaller | Tek terminal üst veya alt1…35 mm² sert Tek terminal üst veya alt1…25 mm² esnek Tek terminal üst veya alt1…25 mm² halkalı ve esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 14 mm for üst veya alt connection |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m üst veya alt |
| Standartlar | EN/IEC 61008-1 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | 8/20 µs darbe dayanımı, 250 A 'e uygunEN/IEC 61008-1 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,000 cm x 8,000 cm x 10,000 cm, 221,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 54 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 12,364 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..