.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 Vigi iC60 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kaçak akım koruma cihazları |
| Ürün Grubu | Vigi iC60 |
| Kutup Tanımı | 3P |
| [in] Nominal Akım | 63 A |
| Toprak Kaçağı Hassasiyeti | 30 mA |
| Toprak Kaçağı Koruması Zaman Gecikmesi | Anlık |
| Earth Leakage Protection Type | Tip A-SI (Süper Bağışıklı) |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 61009-1 400...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| Standartlar | EN/IEC 61009-1 EN/IEC 61009-2-1 |
| 9 Mm Vida Adımı | 7 |
| Sistemde Cihazın Yeri | Çıkış |
|---|---|
| Rezidüel Akım Açma Teknolojisi | Gerilim bağımsız |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 iC60 Acti9 Reflex iC60 |
| Ürün Uyumluluğu | Tek terminal |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Açma göstergesi |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Mcb'ye Elektrik Bağlantısı | Vidalarla |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Alt: EVET |
| Yükseklik | 91 mm |
| Genişlik | 117 mm |
| Derinlik | 73,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,21 kg |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal aşağı doğru için 1 kablo(lar) 1…35 mm² sert kablo uçsuz Tünel tipi terminal aşağı doğru için 1 kablo(lar) 1…25 mm² esnek kablo uçsuz Tünel tipi terminal aşağı doğru için 1 kablo(lar) 1…25 mm² esnek Kablo uçlu |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 14 mm for alt connection |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m alt |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947-2 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | 8/20 µs darbe dayanımı, 3000 A 'e uygunIEC 61009-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,6 cm x 11,5 cm x 14,2 cm, 256,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 15 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 4,351 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..