.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Serisi | PowerLogic |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ağır şart kapasitör |
| Ürün Adı | PowerLogic PFC Kapasitörü |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Seri Adı | HDuty |
| Ağ Harmonik Içeriği | <= % 20 |
| Electrical Parameters | 25 kvar 525 V 50 Hz 30 kvar 525 V 60 Hz |
| Maksimum Izin Verilebilir Gerilim | 1,1 x Un (24 saat içinde 8 saat) |
| Continuous Overcurrent Capacity | 1,8 x In |
| Nominal Gerilim | 525 V AC 50/60 Hz |
| Dielektrik Kayıpları | < 0,2 W/kvar |
|---|---|
| Güç Kayıpları | < 0,5 W/kVAr |
| Kapasitans Toleransı | - % 5 ila % 10 |
| Gerilim Testi | 2,15 x Un AC terminaller arasında için 10 s = 660 V - 6 kV AC terminal ile konteyner arasında için 10 s |
| Kalkış Akımı | 250 x In |
| Yıllık Maksimum Değiştirme Işlemi | 7000 |
| Saat Cinsinden Hizmet Ömrü | 130000 h |
| Dielektrik Materyal | Zn/Al alaşımlı metalize polipropilen film, özel direnç ve profil, özel kenar (dalga kesimli) |
| Emprenye Materyal | PCB dışı kuru PUR reçine Biyolojik olarak çözülebilir |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| Bağlantılar - Terminaller | ClampTite terminal |
| Montaj Tipi | Kurulum üst parçası/yatay |
| Çap | 116 mm |
| Yükseklik | 242 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,5 kg |
| Standartlar | IEC 60831-1 IEC 60831-2 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Sıcaklık Sınıfı | D |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Bağıl Nem | 95 % |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 19,000 cm x 19,000 cm x 31,500 cm, 3,032 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 15 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 58,855 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..