.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEasyCan kapasitör, Detuned reaktörlü az kirli ağlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır
Bu kapasitörler, standart çalışma koşulları için ve önemli linear olmayan yüklerin yokluğunda kullanılır
Bu kapasitörler, sabit bir elektrik sisteminde tasarrufu en üst düzeye çıkarmak için doğru seçimdir
Bu kapasitör, 380V AC, 50 Hz'de 1.5 kVar anlı çıkış gücü sağlar
Sabitleme, çift Faston terminali ile sağlanır
Bu bileşen IEC 60831-1 ve IEC 60831-2 standartlarına uygundur
Kasa ürün ağırlığı 0.7 kg
Kasa ürün ağırlığı 0
7 kg
| Seri | EasyLogic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Standart görev kapasitörü |
| Ürün Adı | EasyLogic PFC Kapasitörü |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Seri Adı | EasyLogic PFC Kapasitörü |
| Ağ Harmonik Içeriği | <= % 10 |
| Electrical Parameters | 1,5 kvar 380 V 50 Hz 1,8 kvar 380 V 60 Hz 1,7 kvar 400 V 50 Hz 2 kvar 400 V 60 Hz 1,8 kvar 415 V 50 Hz 2,2 kvar 415 V 60 Hz |
| Maksimum Izin Verilebilir Gerilim | 1,1 x Un (24 saat içinde 8 saat) |
| Continuous Overcurrent Capacity | 1,5 x In |
| Nominal Gerilim | 380…415 V AC 50/60 Hz |
| Dielektrik Kayıpları | < 0,2 W/kvar |
|---|---|
| Güç Kayıpları | < 0,5 W/kVAr |
| Kapasitans Toleransı | - % 5 ila % 10 |
| Gerilim Testi | 2,15 x Un AC terminaller arasında için 10 s = 660 V - 6 kV AC terminal ile konteyner arasında için 10 s |
| Kalkış Akımı | 200 x In |
| Yıllık Maksimum Değiştirme Işlemi | 5000 |
| Saat Cinsinden Hizmet Ömrü | 100000 h |
| Dielektrik Materyal | Zn/Al alaşımlı metalize polipropilen film, |
| Emprenye Materyal | PCB dışı yumuşak PUR reçine Biyolojik olarak çözülebilir |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| Bağlantılar - Terminaller | Çift Faston terminal |
| Montaj Tipi | Dikey |
| Çap | 50 mm |
| Yükseklik | 245 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,7 kg |
| Standartlar | IEC 60831-1 IEC 60831-2 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Sıcaklık Sınıfı | D |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Bağıl Nem | 95 % |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,000 cm x 26,500 cm x 28,500 cm, 611,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 3 Adet, 11,000 cm x 26,500 cm x 28,500 cm, 1,835 kg |
| Package 3 | S04, 15 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 15,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..