.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EasyLogic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Standart görev kapasitörü |
| Ürün Adı | EasyLogic PFC Kapasitörü |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Seri Adı | EasyLogic PFC Kapasitörü |
| Ağ Harmonik Içeriği | <= % 10 |
| Electrical Parameters | 3 kvar 440 V 50 Hz 3,6 kvar 440 V 60 Hz |
| Maksimum Izin Verilebilir Gerilim | 1,1 x Un (24 saat içinde 8 saat) |
| Continuous Overcurrent Capacity | 1,5 x In |
| Nominal Gerilim | 440 V AC 50/60 Hz |
| Dielektrik Kayıpları | < 0,2 W/kvar |
|---|---|
| Güç Kayıpları | < 0,5 W/kVAr |
| Kapasitans Toleransı | - % 5 ila % 10 |
| Gerilim Testi | 2,15 x Un AC terminaller arasında için 10 s = 660 V - 6 kV AC terminal ile konteyner arasında için 10 s |
| Kalkış Akımı | 200 x In |
| Yıllık Maksimum Değiştirme Işlemi | 5000 |
| Saat Cinsinden Hizmet Ömrü | 100000 h |
| Dielektrik Materyal | Zn/Al alaşımlı metalize polipropilen film, |
| Emprenye Materyal | PCB dışı yumuşak PUR reçine Biyolojik olarak çözülebilir |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| Bağlantılar - Terminaller | Çift Faston terminal |
| Montaj Tipi | Dikey |
| Çap | 50 mm |
| Yükseklik | 245 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,7 kg |
| Standartlar | IEC 60831-1 IEC 60831-2 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Sıcaklık Sınıfı | D |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Bağıl Nem | 95 % |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,000 cm x 12,000 cm x 28,500 cm, 702,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 15 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 11,181 kg |
| Package 3 | P06, 60 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 52,721 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..