.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Teslim Süresi | Genellikle Stokta Bulunur |
|---|
| Giriş Gerilimi | 230 V AC 1 faz |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | 230 V AC 1 faz |
| W Cinsinden Nominal Güç | 375 W |
| Va Cinsinden Nominal Güç | 650 VA |
| Transfer Süresi | 6ms standart: 10ms maksimum |
| Topoloji | Hat Etkileşimli |
| Dalgaformu Tipi | Bir sinüs dalgasına adımlı yaklaşma |
| Çalışma Süresi | View Runtime Graph |
|---|
| Pil Kapasitesi | 7,0 AH |
|---|---|
| Pillerin Sayısı | 1 |
| Battery Type | Lead-acid internal included |
| Kontrol Paneli | LED Durum göstergesi ve Şebekede : Güç Kaynağında : |
| Ups Connectivity | None |
| Darbe Gerilim Koruma Derecesi | 156 J |
| Yükseklik | 92,5 mm |
| Genişlik | 112 mm |
| Derinlik | 305 mm |
| Montaj Desteği | Duvar Zemin |
| Montaj Tipi | Kabine monte edilemez |
| Değişken Seçeneği | No |
| Montaj Modu | Duvara monte |
| Güç Modülü Ile Doldurulan Yuva Sayısı | 0 |
| Ürün Serisi | Easy UPS 1Ph BVS Serisi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kesintisiz güç kaynağı (UPS) |
| Sinyalin Tipi | Bir sinüs dalgasına adımlı yaklaşma |
| Ürün Sertifikaları | CE |
|---|---|
| Standartlar | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021 EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006 EN/IEC 62040-2:2018 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…40 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...6561 ft |
| Pil Tipi | Kurşun-asit batarya |
|---|---|
| Pil Voltajı | 12 V |
| Arttırılabilir Çalışma Zamanı | 0 |
| Scc14 | 10731304338489 |
|---|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 23,500 cm x 14,500 cm x 37,500 cm, 5,392 kg |
| Package 2 | CAR, 4 Adet, 25,500 cm x 39,000 cm x 58,500 cm, 22,866 kg |
| Package 3 | P12, 48 Adet, 91,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 286,400 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 24 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..