.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys DF |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Sigorta taşıyıcı |
| Ürün Grubu | DF8 |
| Ürün Uyumluluğu | DF2BA fuse cartridge DF2BN fuse cartridge |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Sigorta Boyutu | 8,5 x 31,5 mm |
| Sigorta Tipi | 0…25 A, GG 0…25 A, AM |
| Kontrol Tipi | Geçiş kilitlenebilir |
| Kullanım Kategorisi | AC-20B 'e uygunIEC 60947-3 |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400 V AC |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 25 A -de 400 V AC |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 25 A -de <20 °C |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kısa Devre Dayanımı | 20 kA 400 V 'e uygunIEC 60947-3 |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 2,5 W maximum power dissipation by fuse |
| Standartlar | EN/IEC 60947-3 EN/IEC 60269-2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | IEC EAC DNV-GL |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Montaj Konumu | Dikey (tolerans: +/- 23°) |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…16 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…6 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…16 mm²esnek with or without Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…6 mm²esnek with or without |
| Sıkma Torku | 2,2 N.m - tornavidayla PZ2 2,2 N.m - tornavidayla düz Ø 5,5 mm |
| Yükseklik | 79,5 mm |
| Genişlik | 17,5 mm |
| Derinlik | 61 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,042 kg |
| Set Başına Miktar | 12'li set |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…70 °C |
|---|---|
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…70 °C with derating above 20°C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Uyumluluk Kodu | DF8 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 1,800 cm x 6,200 cm, 44,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 6,500 cm x 8,500 cm x 22,000 cm, 562,000 g |
| Package 3 | S03, 192 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,495 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..