.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Easy9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | Easy9 SPD |
| Poles | 3P + N |
| Uzaktan Sinyalleme | Olmadan |
| Kesinti Durdurucu Tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TN-S TT |
| Bağlantı Kesici Cihaz Tipi | Ilgili devre kesici -de 400 V |
| Kesinti Durdurucu Sınıf Tipi | Tip 2 |
|---|---|
| Kesinti Durdurucu Teknolojisi | MOV + GDT |
| Nominal Deşarj Akımı | Ortak mod: 20 kA (N/PE) Ortak mod: 20 kA (L/N) |
| Maksimum Deşarj Akımı | Ortak mod: 45 kA N/PE Ortak mod: 45 kA L/N |
| [uc] Maksimum Sürekli Çalışma Gerilimi | Diferansiyel mod: 275 V L/N Diferansiyel mod: 275 V N/PE |
| Giriş Akımı | Diferansiyel mod <1,5 kV tip 2 L/N |
| Yerel Sinyalleme | Yeşil ve kırmızı bayrak |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 8 |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Derinlik | 66,2 mm |
| Renk | Gri (RAL 7035) |
| Yanıt Süresi | <= 25 ns |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (aşağı doğru) 5…35 mm² katı veya esnek |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m |
| Standartlar | IEC 61643-11 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GOST EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 terminalde: |
| Bağıl Nem | 5…90 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -5…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,200 cm x 7,800 cm x 10,000 cm, 425,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 24 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 10,783 kg |
| Package 3 | P06, 192 Adet, 75,000 cm x 80,000 cm x 60,000 cm, 94,266 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..