.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Linergy |
|---|---|
| Ürün Adı | FT |
| Ürün Grubu | GV2G |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Seri Uyumluluğu | TeSys GV2 TeSys Deca TeSys K TeSys U |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 63 A |
|---|---|
| Montaj Konumu | 35 mm DIN rayı |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-1 |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) (AWG 4) - katı Vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 1,5…16 mm² - esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 1,5…16 mm² - esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 1,5…25 mm² - katı Vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 1,5…4 mm² - esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 1,5…6 mm² - katı Vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 2,5…4 mm² - esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) (AWG 4) - esnek |
| Sıkma Torku | 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri 2,2 N.m - üzerinde konnektör |
| Ürün Ağırlığı | 0,115 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 6,000 cm x 7,000 cm, 120,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 40 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,009 kg |
| Package 3 | P06, 640 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 93,220 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..