.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Linergy |
|---|---|
| Ürün Adı | FT |
| Ürün Grubu | GV2G |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Comb busbar |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Seri Uyumluluğu | TeSys GV2 TeSys K TeSys U TeSys Deca |
| Sabitleme Modu | Terminaller: |
| Tap-Off'ların Sayısı | 3 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 63 A |
| Ürün Sertifikaları | CE cULus |
|---|---|
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 690 V |
| Bağlantı Aralığı | 45 mm |
| Genişlik | 134 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,058 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,000 cm x 3,500 cm x 13,500 cm, 58,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 80 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 4,833 kg |
| Package 3 | P06, 2560 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 164,180 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..