.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | GV2 LE |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Mantar başlık acil durdurma basmalı düğmesi |
| Ürün Grubu | GV2K |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Muhafaza aksesuarı |
| Ürün Uyumluluğu | GV2MC LE1GVMEK GV2MP |
|---|---|
| Operatörün Tipi | Mandallama döndürülerek serbest bırakılan |
| Çap | 40 mm |
| Tedarik Edilen Ekipman | 1 IP55 sızdırmazlık kiti |
| Yükseklik | 48 mm |
| Genişlik | 73 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,115 kg |
| Renk | Kırmızı |
| Ip Koruma Derecesi | IP55 |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 8,500 cm x 9,000 cm, 137,500 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 15 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,267 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..