.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys GV2 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Motor devre kesicisi |
| Ürün Grubu | GV2ME |
| Cihaz Uygulaması | Motor koruması |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Kutup Tanımı | 3P |
|---|---|
| Şebeke Tipi | AC |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A 'e uygunIEC 60947-2 AC-3 'e uygunIEC 60947-4-1 AC-3e 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Ağ Frekansı | 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Motor Gücü Kw | 0,12 kW -de 400/415 V AC 50/60 Hz 0,18 kW -de 400/415 V AC 50/60 Hz 0,37 kW -de 690 V AC 50/60 Hz |
| Kesme Kapasitesi | 100 kA Icu -de 230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 100 % -de 230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontrol Tipi | Açma/kapama butonu |
| [in] Nominal Akım | 0,4 A |
| Termal Koruma Ayar Aralığı | 0,25…0,4 A 'e uygunIEC 60947-2 |
| Manyetik Açma Akımı | 5,8 A |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 0,4 A 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Evet 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-1 |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 2,5 W |
| Mekanik Dayanıklılık | 100000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles için AC-3 -de 415 V In 100000 cycles için AC-3e -de 415 V In |
| Nominal Görev | Kesintisiz 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: vida kelepçesi terminali 2 cable(s) 1…6 mm² - katı Güç devresi: vida kelepçesi terminali 2 cable(s) 1,5…6 mm² - esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminali 2 cable(s) 1…4 mm² - esnek ile |
| Sıkma Torku | 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminali |
| Sabitleme Modu | 35 mm simetrik DIN rayı: klipsli Panel: vidalı (with adaptor plate) |
| Montaj Konumu | Yatay Dikey |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 78,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,26 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 IEC/EN 60335-2-40:Annex JJ IEC/EN 60335-1:Clause 30.2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CCC UL CSA EAC ATEX LROS (Lloyds register of shipping) BV RINA DNV-GL UKCA |
| Ik Koruma Derecesi | IK04 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar: 11 msn için 30 Gn Titreşimler: 5 Gn, 5...150 Hz |
| Çalışma Yüksekliği | <= 2000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,800 cm x 8,500 cm x 9,300 cm, 229,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 24 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,671 kg |
| Package 3 | P06, 384 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 98,736 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..