.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys GV3 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Motor devre kesicisi |
| Ürün Grubu | GV3P |
| Cihaz Uygulaması | Motor koruması |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Kutup Tanımı | 3P |
|---|---|
| Şebeke Tipi | AC |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A 'e uygunIEC 60947-2 AC-3 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Ağ Frekansı | 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Motor Gücü Kw | 30 kW -de 400/415 V AC 50/60 Hz 45 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 55 kW -de 690 V AC 50/60 Hz |
| Kesme Kapasitesi | 100 kA Icu -de 230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 12 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 6 kA Icu -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 100 % -de 230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 % -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 % -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontrol Tipi | Döner kol |
| [in] Nominal Akım | 65 A |
| Termal Koruma Ayar Aralığı | 48…65 A 'e uygunIEC 60947-2 |
| Manyetik Açma Akımı | 910 A |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 65 A 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Evet 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-1 |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 8 W |
| Mekanik Dayanıklılık | 50000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 50000 cycles için AC-3 -de 415 V In |
| Nominal Görev | Kesintisiz 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Sıkma Torku | 5 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminali |
| Sabitleme Modu | 35 mm simetrik DIN rayı: klipsli Panel: vidalı (with 3 x M4 screws) |
| Montaj Konumu | Yatay Dikey |
| Genişlik | 55 mm |
| Yükseklik | 132 mm |
| Derinlik | 136 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,96 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 IEC/EN 60335-1:Clause 30.2 IEC/EN 60335-2-40:Annex JJ |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CCC UL CSA EAC ATEX LROS (Lloyds register of shipping) BV ABS DNV-GL UKCA |
| Ik Koruma Derecesi | IK09 muhafaza |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar: 11 msn için 15 Gn kontaktör açık Şoklar: 11 msn için 30 Gn kontaktör kapalı Titreşimler: 4 Gn, 5...300 Hz |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,400 cm x 14,600 cm x 15,700 cm, 1,010 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 120 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 131,200 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..