.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys GV5 |
| Ürün Grubu | GV5P |
| Ürün Adı | TeSys GV5 TeSys Giga |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Motor devre kesicisi |
| Cihaz Uygulaması | Motor koruması |
| Açma Birimi Teknolojisi | Elektronik |
| Kutup Tanımı | 3P |
|---|---|
| Kullanım Kategorisi | Kategori A 'e uygunIEC 60947-2 |
| Motor Gücü Kw | 55…75 kW -de 400/415 V AC 50/60 Hz 75…90 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 90…110 kW -de 660/690 V AC 50/60 Hz |
| Kesme Kapasitesi | 36 kA Icu -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 30 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 8 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 100 % -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontrol Tipi | Doğrudan döner kol |
| [in] Nominal Akım | 150 A -de 65 °C |
| Manyetik Açma Akımı | 2250 A |
| Nominal Koşullu Kısa Devre Akımı | 35 kA -de 440 V |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 800 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 150 A 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 9,2 W |
| Mekanik Dayanıklılık | 40000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 5000 cycles için AC-3 -de 415 V açma 5000 cycles için AC-3 -de 415 V kapama |
| Maksimum Çalışma Oranı | 25 cyc/h |
| Nominal Görev | Sürekli |
| Bağlantı Aralığı | 35 mm ayırıcılar olmadan |
| Bağlantılar - Terminaller | Çubuklar Pabuçlar |
| Sıkma Torku | 15 N.m M8 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler: +/- 1 mm 2...13,2 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 Titreşimler: 0.7 gn 13,2...100 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Evet 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Yükseklik | 161 mm |
| Genişlik | 105 mm |
| Derinlik | 155 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,4 kg |
| Renk | Antrasit (RAL 7016) |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | IECEE CB Şeması EAC (beklemede) |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 'e uygunIEC 62262 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 'e uygunIEC 60529 |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Çalışma Yüksekliği | 5000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 19,100 cm x 11,800 cm x 17,000 cm, 2,083 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 6 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 13,196 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..