.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys GV6 |
| Ürün Grubu | GV6P |
| Ürün Adı | TeSys GV6 TeSys Giga |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Motor devre kesicisi |
| Cihaz Uygulaması | Motor koruması |
| Açma Birimi Teknolojisi | Elektronik |
| Kutup Tanımı | 3P |
|---|---|
| Kullanım Kategorisi | Kategori A 'e uygunIEC 60947-2 |
| Motor Gücü Kw | 132…160 kW -de 400/415 V AC 50/60 Hz 160…200 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 200…250 kW -de 660/690 V AC 50/60 Hz |
| Kesme Kapasitesi | 36 kA Icu -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 25 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 10 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 100 % -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 % -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontrol Tipi | Doğrudan döner kol |
| [in] Nominal Akım | 320 A -de 65 °C |
| Manyetik Açma Akımı | 4800 A |
| Nominal Koşullu Kısa Devre Akımı | 35 kA -de 440 V |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 800 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 320 A 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 19,2 W |
| Mekanik Dayanıklılık | 15000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 5000 cycles için AC-3 -de 415 V açma 5000 cycles için AC-3 -de 415 V kapama |
| Maksimum Çalışma Oranı | 25 cyc/h |
| Nominal Görev | Sürekli |
| Bağlantı Aralığı | 45 mm ayırıcılar olmadan |
| Bağlantılar - Terminaller | Çubuklar Pabuçlar |
| Sıkma Torku | 50 N.m M10 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler: +/- 1 mm 2...13,2 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 Titreşimler: 0.7 gn 13,2...100 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Evet 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Yükseklik | 255 mm |
| Genişlik | 140 mm |
| Derinlik | 179 mm |
| Ürün Ağırlığı | 6,5 kg |
| Renk | Antrasit (RAL 7016) |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | IECEE CB Şeması EAC (beklemede) |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 'e uygunIEC 62262 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 'e uygunIEC 60529 |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Çalışma Yüksekliği | 5000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 27,4 cm x 16,0 cm x 26,8 cm, 5,8 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 2 Adet, 30,0 cm x 40,0 cm x 60,0 cm, 12,3 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..