.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Power |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Ürün Grubu | GZ1E |
| Cihaz Uygulaması | Motor |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-1 ek 7.1.6 |
| Renk | Gri (RAL 7011) |
| Kutup Tanımı | 3P |
|---|---|
| Şebeke Tipi | AC |
| Kullanım Kategorisi | AC-3 |
| Ağ Frekansı | 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Montaj Tipi | Klipsle Vidalarla |
| Montaj Desteği | Ray |
| Montaj Konumu | Herhangi bir konum |
| Motor Gücü Kw | 5,5 kW -de 230 V AC 50/60 Hz 9 kW -de 400 V AC 50/60 Hz 11 kW -de 440 V AC 50/60 Hz 11 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 18,5 kW -de 690 V AC 50/60 Hz |
| Bara Açıklaması | Icu: 2 kA -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 Icu: 10 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 Icu: 30 kA -de 230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 Icu: 5 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 Icu: 3 kA -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 100 % -de 230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 75 % -de 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 % -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 75 % -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 40 % -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontrol Tipi | Açma/kapama butonu |
| Termal Koruma Ayar Aralığı | 17…23 A |
| Manyetik Açma Akımı | 327 A |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| Güç Dağılımı | 2,5 W (kutup başına) |
| Mekanik Dayanıklılık | 100000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles için AC-3 |
| Maksimum Çalışma Oranı | 25 cyc/h |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 2 1…6 mm² - cable stiffness: katı Vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 44,5 mm |
| Derinlik | 78 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,26 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,2 GB/T 14048,4 EN/IEC 60335-1:Clause 30.2 EN/IEC 60335-2-40:Annex JJ |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Koruyucu Bakım | TH |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,400 cm x 4,700 cm x 9,000 cm, 278,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 24 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,900 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..