.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Vigilohm |
|---|---|
| Ürün Grubu | IM9-OL |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yalıtım izleme cihazı |
| Type Of Imd | AC IMD |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S IT |
| Application | Devre dışı motor |
| Elektrikli Devre Tipi | Offline device |
| Type Of Network | 1P + N 3P 3P + N |
| Yapılandırılabilir Filtreleme Süresi | 2 s |
|---|---|
| Yanıt Süresi | 2 s 100 % |
| Ekran Tipi | Ekransız |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminaller 0,2…2,5 mm² |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Ip Koruma Derecesi | Muhafaza: IP20 Ön yüz: IP40 |
|---|---|
| Çevresel Özellik | Hizmet esnasında değilken nemli sıcağa maruz kalma 'e uygunIEC 60068-2-30 Hizmet esnasında nemli sıcağa maruz kalma 'e uygunIEC 60068-2-56 Tuz buharı 'e uygunIEC 60068-2-52 Long-term storage class 1K22 'e uygunIEC 60721-3-1 Transport class 2K11 'e uygunIEC 60721-3-2 Stationary use at weather protected locations class 3K24 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Mechanical Characteristic | Long-term storage class 1M11 'e uygunIEC 60721-3-1 Transport class 2M4 'e uygunIEC 60721-3-2 Stationary use class 3M11 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Çalışma Yüksekliği | <= 3000 m |
| Bağıl Nem | 0…92 % |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Montaj Modu | Takılabilir (DIN rayı) Sıva altı monte (panel) |
|---|---|
| Montaj Konumu | Yatay Dikey |
| Malzeme | Thermoplastik |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Kesim Boyutları | 66 x 72.5 mm |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 67,5 mm |
| Ag Gerilimi | 0…690 V - AC -de 45...440 Hz (nötre bağlı cihaz) |
|---|---|
| Ölçümün Tipi | Stator yalıtım direnci, aralik: 250 kOhm...10 MOhm, dogruluk: +/- %15 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 61557-8 UL 61010-1 IEC 61010-1 IEC 61326-2-4 |
| Ürün Sertifikaları | EAC DNV CE RCM EU-RO MR TA |
| Eşik Ayarı | Ön alarm: 0,5...10 MOhm Alarm: 0,25...2 MOhm |
|---|---|
| Yanıt Süresi | <= 2 sn |
| Self-Test | Manuel |
| Self-Test Communication | HMI: Test raporları |
| Dry Contact Type | 1 K/A standart 1 K/A hata kurtarma |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 250 V - AC -de 6 A 12...24 V - DC -de 6 A |
| Haberleşme Port Protokolü | - |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 110...415 V AC 50/60/400 Hz tolerans: +/- 15 % 125...250 V DC tolerans: +/- 15 % |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 7 VA |
| Güç Tüketimi | 3 W |
| Aşırı Akım Koruması | 1 A |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 8,500 cm x 9,500 cm, 222,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 36 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,442 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..