.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Serisi | PROchantier |
| Ürün Adı | Thorsman kablo makarası Kompakt |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Uzatma kablosu makarası |
| Cihaz Uygulaması | Güç kaynağı |
| Nominal Işletme Gerilimi (Ue) | 230 V |
| [in] Nominal Akım | 13 A |
| Soket Sayısı | 4 |
| Renk Tonu | Green/black |
| Çıkış Standardı | CEE 7/3 |
|---|---|
| Outlet Standard Deviation | Schuko |
| Kablo Uzunluğu | 15 m |
| Kablo Kesiti | 1 mm² |
| Kablo Tipi | H05VV-F3G1 |
| Yükseklik | 256 mm |
| Genişlik | 267 mm |
| Derinlik | 158 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,63 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 19,500 cm x 26,500 cm x 28,000 cm, 3,034 kg |
|---|---|
| Package 2 | P12, 54 Adet, 114,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 187,536 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..